Colin Kazım bulduğunu öpüyor

Colin Kazım, Havalimanı'nda bir sarışın bir esmer güzelle dudak dudağa görüntülendi

Salı, 23 Kasım 2010 - 12:57

Colin Kazım bulduğunu öpüyor

Futbolundan çok özel hayatıyla gündemden düşmeyen Fenerbahçe’nin yaramaz çocuğu Colin Kazım, Kurban Bayramı öncesi iki sevgilisiyle dudak dudağa öpüşürken OK Dergisi muhabiri Mustafa Kızgınyürek tarafından görüntülendi.

Geçtiğimiz yıl Fenerbahçeli futbolcu arkadaşları Bilica, Vederson ve Andre Santos’la birlikte adı ‘kelepçeli seks âlemleri’ haberlerine karışan ve bu iddiaları yalanlamasına rağmen kadro dışı kalarak devre arasında Fransa’nın Toulouse takımına kiralanan Colin Kazım, Aykut Kocaman’ın teknik direktör olmasıyla birlikte eski kulübüne geri dönmüş ve tekrar formasına kavuşmuştu.

Artık kendisini tamamen futbola vereceğini söyleyen Colin Kazım, iki sevgilisini birden havalimanında uğurlarken objektiflere yansıdı.

Fenerbahçe’nin Gaziantepspor’la oynadığı ve 2-1 yenildiği maçın hemen ertesi sabahı, saat 09.00’da bir sarışın, bir de esmer kadınla Atatürk Havalimanı’na gelen Colin Kazım’ın yorgun ve uykusuz hali dikkat çekiyordu.

Deplasmanda oynadığı maçta ilk 11’de forma şansı bulan, ancak takımı yenilgiye uğrayan Kazım’ın morali ise tam tersine oldukça yerindeydi. İki yabancı güzelle havalimanına gelen yıldız futbolcu, mutluluktan adeta bulutların üzerinde uçuyordu.

Kız arkadaşlarıyla birlikte First Class pasaport bölümüne geçen Kazım’a tatile gitmek için pasaport sırası bekleyen yolcular da büyük ilgi gösterdi. Kazım, her iki kız arkadaşıyla ayrı ayrı vedalaşıp, onları uzun uzun dudaklarından öptü.

Ünlü futbolcunun her iki kız arkadaşıyla öpüşmesini, yurtdışına çıkmak için pasaport kontrolünde bekleyenler büyük bir şaşkınlıkla izledi.