Daum sürpriz 11 çıkarabilir

Fenerbahçe, Gaziantepspor karşısına Alex, Guiza ve Lugano'dan yoksun çıkacak...

Daum sürpriz 11 çıkarabilir

Gaziantep kafilesine 3 oyuncunun yanı sıra sakatlığı süren Deivid ve Deniz Barış da alınmadı. Gaziantep'e gidecek kafilede bulunan 19 oyuncu şöyle:

Volkan Demirel, Volkan Babacan, Mert Günok, Bilica, Önder, Bekir, Roberto Carlos, Vederson, Gökhan, Baroni, Emre, Selçuk, Ali Bilgin, Kazım, Mehmet Topuz, Uğur Boral, Özer, Semih, Santos.

Lugano milli takım kampından dün akşam geç saatlerde dönerken, yarın 16.00'da başlayacak maç için Alman hoca Daum bu oyuncusunu dinlendirme kararı aldı. Hem Avrupa Ligi'ndeki Steau Bükreş, hem de 10. haftadaki Galatasaray derbisini düşünen Daum, hafif sakatlığı bulunan ve 3 sarı kart ile sınırda yer alan Alex'i de Gaziantep'e götürmedi. Guiza'nın da tam olarak iyileşmesini bekleyen Alman teknik adam, bu maçta Cristian'ı da yedek bırakarak ön liberoda Selçuk'u oynatabilir. Sol kanatta ise Brezilya milli maçlarından yorgun dönen Santos'un yerine ; R.carlos'u bek oynatıp, Vederson'a önde forma verebilir. Hafta boyunca ilk 11'de denenen Özer ise yine yedek bekleyebilir.

Muhtemel 11 şöyle:

Volkan,

Gökhan-Önder-Bilica-R.Carlos (A.Santos)

M.Topuz-Cristian(Selçuk)-Emre-Vederson,

Kazım (Özer) - Semih

 

Uğur DEMİRKIRDI, İstanbul DHA