Daum'a kokain testi

2000-01'de Leverkusen'i çalıştırırken kokain kullandığı ortaya çıkan ve Almanya'nın başına geçme şansını kaybeden Daum, aynı testi yine verecek

Daum'a kokain testi

Fenerbahçe yönetimi, önceki gün yapılan toplantıda Daum’a tam teşekküllü check-up’tan geçeceğine dair imza attırdı. Buradaki esas amaç Daum’un sağlık sorunu değil, kokain kullanıp kullanmadığıydı!

Yaklaşık 15 gündür Daum’un kokain kullandığına dair istihbaratlar aldığı öğrenilen sarı-lacivertli yönetimin, bugün 11.00’de Acıbadem Hastanesi’nde yapılacak kontroller sırasında Alman hocaya kan testi yaptırmanın yanı sıra, Daum’un saç örneğini de aldırıp test yaptıracağı bildirildi.

Saçtan alınan örneklerde 2 yıl boyunca hangi maddenin kullanıldığına dair bilgi veren bu test, Daum’un kaderini çizecek.

48 SAAT SÜRE VERİLDİ PEKİ

Fenerbahçe yönetiminin önceki gün Christoph Daum’a koştuğu şartlar neydi.. 48 saat içinde yönetimin sunduğu 3 maddelik listedeki şartları yerine getirmesi gereken Alman hoca, istediği 6.6 milyon Euro sonrası daha çok köşeye sıkışacak gibi gözüküyor.

İŞTE O ŞARTLAR

1- Vatan gazetesinde çıkan yönetimin kendisine ’Ailenin ve senin can güvenliğini sağlayamayız’ dediği haberiyle yine aynı gazeteye ’6.6 milyon Euro’nun 2 milyonunu yardımcılarıma verin, geri kalanı da bana ödeyin’ açıklamalarını söyleyip söylenmediğine dair yazılı bildiri.

2- Cumartasi sabahı saat 11.00’de Acıbadem’deki Acıbadem Hastanesi’nde yapılacak olan tam teşekküllü check-up’tan geçirilmesi ve çıkacak sonuçların kabulü.

3- Fenerbahçe yönetim kurulu olarak Sportif Direktörlük biriminin altında çalışacağını beyan eden yazıyı imzalayıp, kulübe vermek.

Vatan

2