Davutoğlu türkü söyledi

Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti'nin düzenlediği "Biz Birlikte Türkiyeyiz" isimli Bahar Şöleni'nde programa katılan sanatçılarla birlikte "memleketim" türküsünü söyledi

21 Mart 2015, Cumartesi 17:49
A A

AK Parti'nin düzenlediği  "Biz Birlikte Türkiye'yiz Bahar Şöleni"ne bugün saat 13:00'de Abdi İpekçi Spor Salonunda düzenlendi. Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun da türkü söylediği etkinlikte; Erhan Güleryüz, Funda Arar, Kibariye , Yavuz Bingöl, Mustafa Ceceli, Rafet El Roman, Serkan Çağrı, Rojin ve 7 Cihan kadınları sahne aldı.

MEMLEKETİM TÜRKÜSÜNÜ SÖYLEDİ

Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti'nin düzenlediği "Biz Birlikte Türkiyeyiz" isimli Bahar Şöleni'nde programa katılan sanatçılarla birlikte "Bir başkadır benim memleketim" isimli şarkıyı seslendirdi.

RESUL DİNDAR KONSERE KATILMAYACAĞINI AÇIKLAMIŞTI

Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun da katılacağı 'Biz Birlikte Türkiye'yiz Bahar Şöleni'nde sanatçı Resul Dindar krizi yaşandı. Adı şölende sahne alacak sanatçılar arasında yer alan Karadenizli sanatçı, Twitter hesabından bir açıklama yaparak sahneye çıkmayacağını duyurdu.

Dindar açıklamasında şu ifadeleri kullanmıştı:

"21 Mart Cumartesi Nevruz Bayramı dolayısıyla İstanbul Abdi İpekçi’de gerçekleşecek olan etkinliğe dair bize 'Genel Nevruz kutlamasıdır’ bilgisini veren ve bugün bilgim dahilinde olmadan farklı bir başlık altında gerçekleşeceğini öğrendiğim etkinlik tamamıyla organizasyonu düzenleyenlerin yanlış bilgi aktarmasından kaynaklanmıştır. Bahsi geçen etkinlikte yer almayacağımı ve bu durumu yaşamamıza sebep olanlara tavrımı net bir şekilde koyacağımı bilmenizi isterim. Kimseyi yargılamak, kırmak gibi bir niyetim olmadığı gibi belirtmek isterim ki; Hiçbir siyasi parti benim için Karadeniz değerlerimden daha üstün olmadı. Olamaz da. Önemli olan bir tarafa değil, bir duruşa sahip olmaktır. Düşünce ve kurgu için bilim adamı olmak gerekmez. Önce vicdan sahibi olacaksın. Devletin kurum ve kuruluşlarına saygım, müziğimi evrensel alanlarda var edebildiğim müddetçe varolacaktır."

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;