Defne Samyeli: Dünkü saldırıdan kılpayı kurtulduk

Ünlü oyuncu Defne Samyeli, dün akşam Atatürk Havalimanı'ndaki saldırıdan kılpayı kurtulduklarını söyledi

29 Haziran 2016, Çarşamba 08:32
A A

POSTA.COM.TR

Türkiye dün yine terör dehşetini yaşadı. Aşırı dinci terör örgütü IŞİD üyesi canlı bombalar önce kaleşnikofla etrafa açıp ardından kendilerini patlattı. Saldırıda 36 kişi hayatını kaybederken 147 kişi de yaralandı.

Ünlü oyuncu Defne Samyeli  dünkü saldırıdan kılpayı kurtulduğunu duyurdu. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Samyeli şunları yazdı:

"Dün ailem ve ben saldırıdan kılpayı kurtulduk. Şükretmekle birlikte, sevinemedim- havaalanında hayatını yitiren insanlarımız ve şehit polislerimiz için, ülkemizin içinde olduğu bu durum için sabaha kadar gözyaşı döktük. Hele o kahraman polisler.. Onlar olmasaydı çok daha büyük bir kayıp yaşanacaktı. Bu sabah mecburen yine havaalanındayız. Dünkü elim olayın izleri tamamen silinmiş. Havaalanındaki görevliler, dün bazı arkadaşlarını kaybetmiş olmalarına, sabaha kadar üst düzey görevli karşılamak için burada bulunmalarına rağmen soğukkanlı bir şekilde görevlerini yapıyorlar. Her şey belli bir düzen, insanlar sorumlu bir yas havası içinde. Bense arada yine gözyaşlarıma hakim olamıyorum. Milletçe en iyi bildiğimiz şeylerden biri bu sanırım, yaralarımızı sarmak. Allah hepimize güç, hayatımı kaybedenlere rahmet, sevenlerine sabır versin"

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;