Demet Akalın ve Aleyna Tilki aynı karede!

Geçtiğimiz haftalarda yaşadıkları polemiklerle gündemden düşmeyen  Demet Akalın ve Aleyna Tilki barıştı, ardından da bir araya geldi. 

27 Şubat 2017, Pazartesi 01:01
A A
Aleyna Tilki'nin "basit insanların çok fanı olur" sözlerine sinirlenen Demet Akalın, geçtiğimiz günlerde sosyal medyasından canlı yayın yaparken radyoda Aleyna Tilki'nin bir şarkısı çıkmış, "bu şarkıya dayanamıyorum" diyerek radyoyu kapatmıştı.

Bunun üzerine Aleyna Tilki ve Demet Akalın arasında polemik başlamıştı. Ancak Akalın ve Tilki arasındaki küslük uzun sürmedi; buzlar eridi.  Demet Akalın, Tilki'nin yeni albüm çıkaracağını kendi twitter hesabından duyurdu, Tilki de ona yanıt verdi. 'Aleyna Tilki beni tehdit etti'Son olarak Demet Akalın gece yarısı Aleyna Tilki ile beraber olduğu bir fotoğrafı 'Kalbinde kırılmadık yer mi bıraktım' yazarak Instragram'ında paylaştı. Takipçilerinden gelen 'reklam mı?' eleştirilerine cevap veren Akalın 'Reklam için hesabıma para yatırmaları lazım. Ben istediğimi manşet yaparım! O çok isteyenler daha çok bekler' ifadelerini kullandı.  

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;