'Deniz Seki ameliyat oldu'

6 yıl 3 ay hapis cezası kesinleşince kaybolan Deniz Seki'nin hastalığının nüksettiği ve Fransa'da ameliyat olduğu iddia edildi

16 Ağustos 2014, Cumartesi 15:04
A A

Hakkında kesinleşen hapis cezası nedeniyle aranan Deniz Seki’nin sağlık durumu alarm verdi. Ramazan Bayramı’nda Fransa’da görülen Deniz Seki’nin ‘Polikistik Over Sendromu (Yumurtalık Kisti) hastalığının üçüncü kez nüksettiği iddia edildi. Seki’nin Fransa’daki ünlü bir klinikte ameliyat olduğu, operasyon sonrası sağlık durumunun da iyi olduğu iddia edildi.

GÜNLÜK TUTUYOR


Samet Aday’ın Akşam ’daki haberine göre, operasyonun ardından istirahate çekilen Seki’nin yeni albümü ‘İz’ için girdiği diyet sonrasında verdiği 14 kiloyu geri aldı. Bu durumdan ötürü moralinin iyice bozulduğu belirtiler şarkıcının yaşadığı süreci ve içinde bulunduğu durumu günlük tutarak kaleme aldığı öğrenildi.

Uyuşturucu temin etmek suçundan, 6 yıl 3 aylık hapis cezası Yargıtay tarafından onanınca yakalama kararı çıkartılan Deniz Seki’yi hiçbir adreste bulamayan polis, teknik takip yolunu seçmiş ancak başarılı olmamıştı. Üzerine kayıtlı hiçbir telefonu kullanmayan Seki’nin yerinin tespit edilmemesi için kredi kartlarını da iptal ettirdiğe belirtildi.

İddialara göre yakalama kararıyla birlikte Türkiye ’den ayrılan Seki, Yunanistan üzerinden Fransa’ya geçti. Bir kasabada ev tutan Seki tanınmamak için saç rengini değiştirdi. Güneş gözlüğü takmadan dışarı çıkmayan Seki yine de Ramazan Bayramı’nda Fransa’da tatil yapan bir çift tarafından görüldü.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;