Denizli bırakıyor mu?

Mustafa Denizli, Bursa maçı sonrası öyle bir konuştu ki futbolcular şaşkına döndü!

Salı, 18 Mayıs 2010 - 11:04

Denizli bırakıyor mu?

Sezonu 4. bitiren ve son maçta Bursaspor’a mağlup olan Beşiktaş’ta mücadele sonrası ilginç gelişmeler yaşandı... Teknik direktör Mustafa Denizli’nin takımla yaptığı kısa konuşmadan çıkan mesajlar Siyah-Beyazlılar adına çok önemliydi...

1 yıllık sözleşme uzatan ve takımdan ayrılacağı yolundaki spekülasyonlara her defasında gönül bağıyla yanıt veren Denizli, Bursa dönüşü futbolcuları şaşırtan bir konuşma yaptı. Yorucu bir yolculuk sonrası Ümraniye’ye gece yarısı gelen kafile hemen yemek salonuna geçti. Yemek bitimi söz alan Mustafa Denizli takıma yönelik olarak “Arkadaşlar yarın (bugün) kontrollerim var erken kalkmak zorundayım.

Kendimi de iyi hissetmiyorum. Yeni sezon programı size daha sonra kulüp tarafından bildirilecek iyi akşamlar” dedi. Bu konuşma takımda buz gibi bir hava estirdi. Hocalarının bu sıkıntılı konuşmasını hayretler içinde izleyen futbolcular sofradan kalktıktan sonra kendi aralarında vedalaşıp birbirlerine iyi tatiller diledi. Ancak kafaları karıştıran Mustafa Denizli’nin yaptığı konuşmaydı.

GEÇEN YILI HATIRLATTI

Özellikle yabancılar, “Hocanın bu hareketi sanki bize bırakacakmış gibi geldi” yorumunda bulundu. Hatırlanacağı gibi Denizli geçen yılki şampiyonluktan sonra da oyuncularına aynı şekilde programın kendilerine sonra bildirileceğini söylemiş yönetim de çalışma konusunda kararsız olduğunu bildirmişti. Sonrasında da ikna edilmiş ve göreve devam etmişti.

Habertürk