Denizli 'Göreve devam' dedi

1-0'lık Kayseri yenilgisinin ardından istifa edeceği söylentileri dolaşan Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli göreve devam edecek

20 Eylül 2009, Pazar 16:30
A A

Beşiktaş'ın dün akşam 1-0 kaybettiği Kayserispor maçı sonrası Teknik Direktör Mustafa Denizli, yaptığı basın toplantısında bugün siyah beyazlı kulübün başkanı Yıldırım Demirören ile görüşeceğini ifade etmişti. 

Denizli, basın toplantısında bugün yapacaklarını belirttiği görüşmede başkan Demirören'e istifasını sunabileceğinin sinyallerini de vermişti. Ancak bugün yapılması beklenen bu görüşmenin dün gece geç saatlerde telefonla yapıldığı ve Denizli ile Demirören'in bugün tekrar görüşmesinin gündemde olmadığı öğrenildi. 

DEMİRÖREN'DEN BÜYÜK DESTEK
Dün gece telefonla yapılan görüşmede başkan Demirören'in Denizli'ye görevi bırakmayı aklından bile geçirmemesi gerektiğini söylediği öğrenildi. Yaklaşık 45 dakika sürdüğü öğrenilen telefon görüşmesinde Başkan Demirören'in yaşanan son durum sonrası yine hep birlikte toparlanacaklarını ve Mustafa Denizli'nin Beşiktaş teknik direktörü olarak görevine devam edeceğini belirttiği öğrenildi. 

Telefon görüşmesinde ayrıca Demiören'in Denizli'ye destek evrdiği ve moralini bozmamasını söylediği öğrenildi. Önümüzdeki hafta Yıldırım Demirören ve Mustafa Denizli'nin yeniden bir araya gelerek, son bir durum değerlendirmesi yapacağı öğrenildi. 

Övünç ÖZDEM/İSTANBUL, (DHA)

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;