Denizli'yi kaleciler düşündürüyor

Beşiktaş teknik direktörü Mustafa Denizli, Hakan ve Rüştü'nün Fenerbahçe maçına yetişememesi durumunda kaleyi üçüncü kaleci Korcan'ın koruyacağını söyledi

16 Kasım 2009, Pazartesi 11:38
A A

Denizli bu sabah yapılan antrenmanda basın mensuplarıyla gerçekleştirdiği sohbette, sakatlıkları süren ve bugünkü antrenmanda yer almayan kaleciler Rüştü ve Hakan'la ilgili olarak, "İkisi de bugünkü antremanda yok.

Tedavileri sürüyor. Bu iki oyuncumun da gerektiğinde fedekarlık yapacaklarına inanıyorum. Bugün kaleci Korcan ve A2 takımının kalecisi Umut bizimle beraber. Fenerbahçe maçına kadar Rüştü ve Hakan oynayamayacak durumda olursa kaleyi Korcan koruyacak. Hakan'ın problemi eliyle ilgili olduğu için tedavi süreci biraz daha uzun olabilir" dedi.

"Beşiktaş son haftalarda çok iyi oynamadan maçları kazanıyor" eleştirileriyle ilgili olarak ise Mustafa Denizli, "Benim için yaklaşım önemli. İnsanların takımımı nasıl gördüğü önemli. Bazı maçlarda çok iyi oynamanıza rağmen istedikleriniz olmaz.

Mesela geçen sene kendi evimizde oynadığımız Trabzonspor maçıyla son oynadığımız Trabzonspor maçı bu durumu çok iyi ortaya koyuyor" ifadelerini kullandı. Beşiktaş teknik direktörü son olarak milli takım kampından sakatlığı nedeniyle geri dönen Sivok'un topuğundan bir sıkıntı yaşadığını, Batuhan'ın ise yavaş yavaş hazır duruma geldiğini ifade etti.

ÖVÜNÇ ÖZDEM-İSTANBUL/DHA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;