Derin Mermerci siyasi analiz yaptı

Sosyete dünyasının önde gelen isimlerinden Derin Mermerci mikro blog sitesinde siyasi analiz yaptı. Mermerci'nin Erdoğan analizleri bazı takipçilerinin tepkisini çekti..

12 Ağustos 2014, Salı 18:57
A A

Sosyetik güzel Derin Mermerci, seçim sonucunu değerlendirdi. Cemiyet hayatının en gözde isimlerinden Derin Mermerci, önceki gün yapılan Cumhurbaşlanlığı seçim sonuçlarına dair samimi açıklamalarda bulundu. Gezi Parkı eylemlerine de katılan Mermerci, " Ben sade bir vatandaş olarak bükemediğim eli öperim" dedi. Ssoyetik güzel twitter'da şunları yazdı:

BÜKEMEDİĞİM ELİ ÖPERİM

"Türkiye'nin en köklü aileleri bile başta kendince tavırlarını ortaya koyup sonra 32 diş sizlerin yanında poz veriyorsa; ben sade bir vatandaş olarak bükemediğim eli öperim.

HAYIRLI UĞURLU OLSUN

Her daim yaşanan, her anın bütününün en yüksek hayrına olması için dua eden bir kulum. O yüzden bu seçim sonucunun da memletin hayrına olduğuna düşünmekten başka bir çarem olmadığını kabul etmiş durumdayım. 12. Cumhurbaşkanımız SN. Recep Tayyip Erdoğan, vatanımıza hayırlı ve uğurlu olsun."

YAZDIKLARINI SİLMEK ZORUNDA KALDI

Samimi cümleleriyle bazı çevrelerden sert tepkiler alan Derin Mermerci, saatler sonra yazdıklarının bir kısmını silmek zorunda kaldı. Yazdıklarını eleştirenlere sitem eden sosyetik güzel, "Her koyun kendi bacağından asılır. Benim herkesin fikrine saygım varken; siz de ehr yazdığıma muhalefet yapmayın" dedi.

İşte o tweet'ler

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;