Dilan Çiçek Deniz hayalini gerçekleştirdi

Dilan Çiçek Deniz, dünya film endüstrisinin merkezi olan Universal Stüdyoları'nı ziyaret etti. İşte hayalini gerçekleştiren Dilan Çiçek Deniz'in ziyaretinden fotoğraflar...

12 Temmuz 2017, Çarşamba 10:24
A A

Miss Turkey 2014 yarışmasında ikinci olduktan sonra mankenliğin yanı sıra oyunculuk da yapmaya başlayan Dilan Çiçek Deniz, mesleğine dair izlenimlerde bulunmak ve eğitim almak üzere gittiği ABD’de Universal Stüdyoları’nı gezdi.

'UZUN ZAMANDIR İSTİYORDUM'

'UZUN ZAMANDIR İSTİYORDUM'

Harry Potter ve Örümcek Adam filmlerinin efsane sahnelerinin çekildiği alanda poz veren Dilan Çiçek Deniz, "Nereden başlasam? Uzun zamandır istediğim bir turu yaptığım için çok mutluyum! Önce stüdyo turu yaptık. Filmlerin ve dizilerin çekildiği yerleri görmek, minik set sırlarını öğrenmek harikaydı!" 

Fotoğraftaki mekanı New York sahneleri için kullanıyorlar. Arkada ki mavi pencereli bina Spiderman filminde kullanılan gökdelenin ta kendisi... Evet gerçekte çok minik. Özel efektlerle ilgili bir seminere de girdik. Çok şey öğrendim. Diğer fotoğrafları öğrendiğim bilgilerle paylaşacağım" dedi.

'HARRY POTTER HAYRANIYIM'

'HARRY POTTER HAYRANIYIM'

Müthiş bir deneyim yaşadığını ifade eden Dilan Çiçek Deniz konuşmasına şöyle devam etti: "Potterhead olduğumu söylemiş miydim? Aranızda potterhead var mı? Varsa hangi binaya aitsiniz? "Harry Potter" dünyası, asayla sokakta sihir yapıp, kimsenin ya bu delirmiş sanırım, ne yapıyor demeyeceği büyülü bir yer. Asa için önce mini bir gösteriye katılıyorsunuz."

Ardından orada çalışan insanlar size mükemmel asayı bulabilmek için birkaç soru soruyor. Benim binam "Ravenclaw" olduğu için bu binaya ait bir asa ve sorulara verdiğim cevaplara göre de unicorn hair core içeriyor. Asadan bir harita çıkıyor ve haritada sihir yapabileceğiniz yerler işaretlenmiş. Tabi sihir derken asa anahtar görevini görüyor ve işaretlenmiş yere tutup doğru hareketi yapınca mekanizma çalışıyor ve voila."

Dilan Çicek Deniz, Güneşin Kızları dizisinde Berk Atan, Burcu Özberk, Hande Erçel ve Tolga Sarıtaş ile birlikte rol almıştı.

Dilan Çicek Deniz İçerde dizisinin başarılı oyuncusu Bensu Soral ile de yakın arkadaş.