Diş fırçasının 6 farklı kullanım alanı

Diş fırçası sadece diş fırçalamaya değil birçok farklı şeye yarıyor. Neler mi? Gelin bakalım...

31 Mayıs 2018, Perşembe 15:47
A A
Takılar için

Takılar için

Diş fırçası yardımıyla takılarınızı temizleyip daha da parlak görünmesini sağlayabilirsiniz.

Klavye temizliği

Klavye temizliği

Sürekli kullandığınız klavyeniz çok pis öyle değil mi? Bilgisayarlarınızın klavyesindeki tuşlar arasında kalan kirleri temizlemede kullanabilirsiniz.

Banyo temizliği

Banyo temizliği

Banyoda lavaboda ve musluklar üzerinde biriken tortular hiç şüphesiz hepimizin kabusu. Diş fırçanızı bu tortuları temizlemede kullanabilirsiniz.

Ayakkabılarınıza

Ayakkabılarınıza

Kirli ayakkabılarınızı pratik bir şekilde temizlemek mümkün. Diş fırçası yardımıyla ayakkabılarınızın altında ve kenarlarındaki kirleri kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Hatta ayakkabıların lastik kısımları için diş macunu da kullanabilirsiniz.

Kaş fırçası olarak

Kaş fırçası olarak

Eski bir diş fırçanızı makyaj çantanıza atıp gün içinde kaşlarınızı düzeltebilirsiniz. Kaş fırçalarıyla aynı görevi görecek masrafsız bir alternatif olacaktır.

Dudak bakımı için

Dudak bakımı için

2 yemek kaşığı zeytinyağı ve 1 tatlı kaşığı şekeri karıştırın ve diş fırçasını hazırladığınız bu karışıma sürdükten sonra dudaklarınıza masaj yaparak uygulayın. Bu uygulamadan sonra dudaklarınızın çok daha nemli ve dolgun göründüğünü göreceksiniz. 

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.