Doğuştan sağır ama hayvanları duyuyor

Doğuştan sağır olan Mandy Carr isimli kadın, hayvanları duyabildiğini iddia ediyor

30 Aralık 2012, Pazar 07:56
A A

İngiltere'de yaşayan 39 yaşındaki doğuştan sağır olan Mandy Carr isimli kadının sıra dışı bir yeteneği var. İngiliz basınından The Daily Mail sitesinde yer alan habere göre; hayvanları anladığını ve onlarla konuşabildiğini iddia eden Carr, bunun Tanrı'dan bir hediye olduğunu söylüyor. Asıl mesleği kuaför olan Mandy, bir gün dükkanda bir müşterisinin saçını yaparken tuhaf bir ses duyduğunu söyledi. Kim konuşuyor diye düşünürken birden saçını yaptığı kadının yanında yatan köpekten geldiğini belirten Carr, o anda çok korktuğunu ama daha sonra bu duruma alıştığını ifade etti.

Hayvanların genelde sahiplerinden söz ettiğini anlatan Carr, onları duyabildiği için tedavi de edebildiğini iddia etti. Bu yüzden ülkenin çeşitli yerlerinden ona evcil dostlarını tedaviye getirenler olduğunu sözlerine ekleyen Mandy, Muayene için 100 sterlin (300 lira) aldığını ve aldığı bu ücretin çoğunu hayvan derneklerine bağışladığını söylüyor.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.