Domuz sanılıp vurulan adam bakın kim çıktı!

Denizli'de İmren Berber’i (34) tabancayla öldürürüp kaçan ve Antalya’da kendisini yakalamak isteyen Jandarma Uzman Çavuş Hakan Sözeri’yi ayağından yaralayan 47 yaşındaki Ali U. saklandığı yerdebir köylü tarafından domuz sanılarak vuruldu

19 Haziran 2017, Pazartesi 15:41
A A
Ali U. geçen yıl 2 Ağustos’ta, Denizli’nin Bekilli İlçesi’nde İmren Berber’i tütün tarlasında tabancayla kurşun yağmuruna tuttu. Vücuduna 5 kurşun isabet eden İmran Berber, olay yerinde yaşamını yitirdi.

Olayın ardından kaçan Ali U., güvenlik güçleri tarafından her yerde aranırken, geçen 27 Aralık’ta Antalya’nın Konyaaltı İlçesinde, ormanlık alanda saklandığı tespit edildi.

Jandarma, ormanlık alana operasyon düzenledi. Ali U., kendisini yakalamak isteyen askerlerden Uzman Çavuş Hakan Sözeri’yi sağ ayağından yaralayıp, kaçarak izini yine kaybettirdi. 


DOMUZ SANILARAK VURULDU


Dün Denizli’nin Pamukkale İlçesinin kırsal Kocadere Mahallesi’nde yaşayan köylülerden H.T., jandarmayı arayıp, tarlasının yakınındaki dere yatağında çalılıklar arasındaki bir kişiyi, domuz sanarak av tüfeğiyle vurarak yaraladığını bildirdi.

Olay yerine gelen jandarma ekipleri, sol bacağından yaralan ve kendilerine İzmir doğumlu İsmail Demir adına düzenlenmiş sahte kimlik veren kişinin, daha önce gördükleri fotoğraflarından cinayet ve yaralama suçlarından aranan Ali U., olduğunu farketti.

Yanındaki çantada ve üzerinde yapılan aramada, gerçek nüfus cüzdanı, 1 ruhsatsız tabanca, 35 mermi, Türkiye haritası, 3 bin 500 dolar ve 1100 lira para ele geçirilen Ali U., tedavisi için bir jandarma eşliğinde ambulansla Denizli Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

DHA
 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;