Dövme yaptırmaya çekinenler için dövme desenli çoraplar

Yıllardır dövme yaptırmak istiyor ama bir türlü o koltuğa oturmaya cesaret edemiyorsanız size başlangıç için güzel bir haberimiz var! Bu İsrail merkezli çorap markası dövme desenli külotlu çoraplarıyla dövme  

30 Kasım 2017, Perşembe 09:43
A A

Dövme tutkunları artık sınırlarını iyice zorlamış ve sosyal medyada yeni bir çılgınlık başlatmışlardı. 

Birçok genç kadın gerçek naylon çorap giymek yerine, bacaklarına sanki çorap giymiş gibi dövmeler yaptırıyorlar. Bu dövmeleriyle çektirdikleri pozlarını da sosyal medyada paylaşıyorlar. 

İşte tam da bu dövme akımına karşı öyle bir tasarım piyasaya sürüldü ki adeta seksi trende karşılık verme üzerine tasarlanmış gibi... 

Dövme yaptırmak istiyor fakat aklınızda da onlarca soru olabilir.

Canım çok acır mı?… Ya sıkılırsam… Sıkılırsam sildirmek için de çok uğraşmam lazım… vb. gibi nedenlerden dolayı sürekli tereddüt duyuyor olabilirsiniz.   

Tel Aviv merkezli Gabby ve Idan’ın online alışveriş mağazalarında bulabileceğiniz dövme desenli çoraplar ile bu sorularınızdan kurtulabilirsiniz.

İsterseniz tüm asiliğinizi ortaya koyacak boydan boya desenli bir model tercih edin…  

İsterseniz de romantik tarafınıza yenik düşüp, daha sade ve minimal tasarımlarından yana seçiminizi kullanın.

Stiliniz hangi modeli yansıtıyorsa yansıtsın bu dövme desenli çoraplar, kış sezonunda etek ve elbise giymekten keyif alanların denemesi gereken trendler arasında yerini alacak gibi duruyor.

DÖVME DESENLİ RENKLİ ÇORAPLAR

DÖVME DESENLİ RENKLİ ÇORAPLAR

Ten renginin dışında pastel tonlarında da modellere sahip olan bu marka dövme yaptırmayı çok isteyen ama bir türlü cesaret edemeyen modaseverlerin hayalini gerçekleştirmeyi amaçlayarak bu çorap tasarımlarını piyasaya sürmüş.  

Bakalım fikrin yaratıcılığı kadar satışları da başarılı olacak mı?  

İşte onlarca farklı tarzda ve desende dövme motifli çoraplar...