Dul kadına tecavüze iğrenç 'savunma'

Aynı işyerinde çalışan dul kadına bıçakla tecavüze kalkıştı; savunmasında ise 'Özrü kabahatinden büyük' dedirtti

13 Kasım 2009, Cuma 13:16
A A

İddiaya göre, Bakırköy Osmaniye Mahallesi'nde bir inşaat firmasında çalışan Serdar A. çıkış saatinde başının ağrıdığını belirterek ofiste kaldı. Ofiste çalışmasına devam eden S.E. (28) ile bir süre sohbet eden 19 yaşındaki Serdar A. kadının tuvalete gittiği sırada ofisin kapısını kilitleyerek anahtarını aldı. Bir süre önce eşinden boşandığı öğrenilen S.E'nin peşinden giden Serdar A. kendisiyle beraber olmak istediğini söyledi. Ret cevabı alan 19 yaşındaki genç, kadının boğazına bıçak dayayarak taciz etmeye başladı. 

BOĞUŞMADA ELLERİ KESİLDİ

Tecavüze uğrayacağını anlayan S.E., gencin elindeki bıçağı almaya çalıştı. Bu sırada Serdar A. ile talihsiz kadın arasında boğuşma yaşandı. Kadının ellerinde bu boğuşma sırasında kesikler oluştu. Bağırarak kaçmaya çalışan kadının imdadına sesleri duyan bina sakinleri yetişti. İhbar üzerine olay yerine gelen Osmaniye Polis Merkezi Amirliği' ne bağlı polis ekipleri Serdar A'yı kaçmaya çalıştığı sırada yakaladı. 

2 AY SONRA ASKERE GİDECEKMİŞ!

Aynı işyerinde çalıştığı kişi tarafından tecavüze uğramaktan son anda kurtulan S.E boğuşma sırasında ellerinde oluşan kesiklerin tedavisinin ardından polis merkezine gelerek ifade verdi. Serdar A. ise polis merkezindeki ilk ifadesinde olayı kabul ederek, "2 ay sonra askere gidecektim. Dul olduğunu öğrenince kendisiyle birlikte olabileceğimi düşündüm. Reddedince ise bıçağı boğazına dayadım" şeklinde konuştuğu öğrenildi. İfadesi tamamlanan Serdar A. götürüldüğü Bakırköy Adliyesi' nde savcılık ifadesinin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Metris Cezaevi' ne gönderildi.

DHA

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;