Dünyanın en seksi vücudu Emily Ratajkowski paylaşmaya doymuyor

Emily Ratajkowski’den çok konuşulacak paylaşım! Fas'ta keyfine diyecek yok

11 Ekim 2017, Çarşamba 10:04
A A

Emily Ratajkowski konu vücudunu sergilemek ve takipçilerini büyülemek olduğunda ne yapacağını iyi biliyor… Esmer güzel, Fas’taki lüks otelde verdiği pozlarla bunu bir kez daha kanıtladı.

26 yaşındaki başarılı model, içine sütyen giymediği etnik elbisesinin önünü tamamen açarak verdiği pozlarla takipçilerinin hayal gücünü zorladı. Daha sonra elbisesini çıkararak sadece alt çamaşırıyla poz veren Emily, kusursuz fiziği ve salaş saçlarıyla nefes kesti.

Doğal tonlarda hafif bir makyaj yapan cesur model, herhangi bir aksesuar kullanmayarak doğal görünümünü bozmadı. Uzun ve şekilli bacaklarını sergileyen ‘dünyanın en seksi vücudu’ takipçilerinden tam not aldı.

Fas genel olarak tutucu bir ülke ve kıyafetler ülkenin geleneksel yapısı için büyük önem taşıyor. Emily’nin böyle bir ülkede kuralları hiçe sayarak verdiği bu poz çok konuşulacağa benziyor.

BENİM BEDENİM BENİM KARARIM

BENİM BEDENİM BENİM KARARIM

Seksi güzel geçen gün ise ABD Başkanı Donald Trump’ın, doğum kontrol haplarıyla ilgili yaptığı yasa değişikliği için bir eleştiri paylaşımı yapmıştı. Emily paylaşımının altına “Doğum kontrol hapı sağlık için önemlidir ve sağlık insani bir haktır. Benim bedenim, benim kararım” yazdı.

Donald Trump, doğum kontrol haplarını sigorta kapsamından çıkartarak yine eleştiri oklarının hedefi olmuştu.