Dünyanın en ünlü 9 kankası

Herkes başı sıkıştığında arayacağı ya da sevincini/derdini paylaşacağı bir dosta ihtiyaç duyar. Ünlüler kolay kolay dostluk kuramasa da, aralarından bazıları çok şanslı! İşte aralarında kankalık müessesesi kuralları geçerli olan 9 ünlü

14 Temmuz 2017, Cuma 10:09
A A
TOBEY MAGUİRE  LEONARDO Dİ CAPRİO

TOBEY MAGUİRE LEONARDO Dİ CAPRİO

Leonardo Di Caprio ve Tobey Maguire çocukluktan beri arkadaş.Neredeyse 25 yıldır birbirlerini her konuda desteklemişler.Hatta rol almayı düşündükleri tüm projeleri önce kendi aralarında tartışıp fikir alışverişinde bulunuyorlarmış.Bu fikir alışverişi oldukça işe yarıyor olacak ki; Leonardo Di Caprio 'Titanic'deki rolünden sonra ve Tobey Maguire ise 'Spider Man'deki rolünden sonra dünyanın en çok konuşulan ünlülerinden olmayı başardı. 

Tabii ki akla ilk gelen şey aralarında rekabet olup olmadığı oluyor. Ancak her ikisi de birbirlerinin başarılarıyla mutlu olmayı becerebiliyorlarmış.Birlikte basketbol oynamayı ve diğer birçok oyunu birlikte oynamayı çok seviyor.'The Great Gatsby' ise hep hayalini kurdukları birlikte aynı projede olma fikrini gerçek kılan bir film olmuş.

MADONNA & GWYNETH PALTROW

MADONNA & GWYNETH PALTROW

Öylesine yakınlar ki birbirlerinden 'kardeş' olarak bahsediyorlar.10 yılı aşkın bir süredir bu tatlı arkadaşlığı yürütüyorlar

Öyle ki Gwyneth Paltrow, sırf Madonna'nın Guy Ritchie ile yaşadığı ayrılık sürecinde destek olabilmek için New York'a taşınmış.Onları bir araya getirebilecek hiçbir ortak yönleri yok gibi görünse de işin aslı öyle değil!

COURTENEY COX & JENNİFER ANİSTON

COURTENEY COX & JENNİFER ANİSTON

Bu güzel hanımların ekran önündeki arkadaşlığı zamanla kameralar dışında gerçek bir dostluğa dönüştü.Jennifer Aniston, en yakın arkadaşını güvenilir ve sadık biri olarak tanımlıyor:

Courteney'in misafir odasında kaldığım çok oldu. Zaman zaman kendi özel eşyalarım bile benimle o odadaydı. Onunla ilgili söyleyebileceğim tek şey, her zaman benim yanımda olduğu."

MATT DAMON & BEN AFFLECK

MATT DAMON & BEN AFFLECK

Matt Damon ve Ben Affleck herkesin özenebileceği bir arkadaşlığın en önemli örneklerinden.Birbirlerini ergenlik çağlarından beri tanıyorlar.

Aynı mahallede yaşayan bu iki ünlü neredeyse her gün görüşüyormuş.

BRADLEY COOPER & GERARD BUTLER

BRADLEY COOPER & GERARD BUTLER

Çok eski bir tanışıklıkları olmasa bile oldukça sağlam bir dostluğa sahip olduklarını söylemek yanlış olmaz.Birlikte bir şeyler içmeye bayılan bu iki yakışıklı, benzer kıyafetler giyerek ortalıkta görünmekten de çekinmiyorlar.

En sevdikleri aktivite ise, tenis oynak...Henüz birlikte rol aldıkları bir film yok ancak komedi ya da aksiyon tekliflerini değerlendirebileceklerini açıkça belirtmişler.Hatta birlikte iki büyük düşman rollerinde bile oynamayı kabul edeceklerini söylüyorlar.

BRAD PİTT & GEORGE CLOONEY

BRAD PİTT & GEORGE CLOONEY

Bu iki yakışıklının arkadaşlığı 'Ocean's 11' isimli filmin çekimleri esnasında filizlendi.Çekimler boyunca birbirlerine yardımcı oldular ve bu sayede o yıllardan günümüze kadar uzanan sıkı bir dostluk ilişkisi kurdular.

Brad Pitt, "George çok eğlenceli ve insanları kaynaştırmanın yollarını çok iyi biliyor" demişti arkadaşı için.Bazı dedikodulara göre aralarında para konusunda anlaşmazlıklar yaşanmış ama böyle bir arkadaşlığın bitmesi pek de kolay değil gibi görünüyor! 

 DREW BARRYMORE & CAMERON DİAZ

DREW BARRYMORE & CAMERON DİAZ

Charlie'nin Melekleri"nden beri sağlam bir arkadaşlıkları var.Drew arrymore , Cameron Diaz istediği için evcil hayvanının ismini Poo-Poo koymuş.Bu iki ünlü güzel birbirlerine o kadar sadık ki, girdikleri hiçbir ortamda birbirlerinin arkasından kötü konuşulmasına müsade etmiyorlar.

Örneğin kariyerinin zirvesinde olan Cameron Diaz , Drew Barrymore hakkında kışkırtıcı bir soru aldığında oldukça sinirlenmiş ve cevaplamamış.Ve bir 'best friend' vazifesi olarak Drew Barrymore , Cameron Diaz'ın düğününde nedime olmuştu.

NAOMİ WATTS & NİCOLE KİDMAN

NAOMİ WATTS & NİCOLE KİDMAN

Ünlü olmadan çok önce Avustralya'daki seçmelere katıldıkları zamandan beri yakın arkadaşlar.O günden beri birbirlerini koruyup kollayan bu iki yıldız da birbirlerine oldukça sadık.

Hatta Nicole Kidman,Naomi Watts Amerika'dan Avustralya'ya taşındığında oraya adapte olması için en büyük desteği sağlayan kişilerden olmuş.Naomi Watts da Nicole Kidman'ın Tom Cruise'dan ayrılma sürecinde bir an olsun arkadaşının yanında ayrılmamış.

PENELOPE CRUZ & SALMA HAYEK

PENELOPE CRUZ & SALMA HAYEK

Bu iki ünlü güzel 'Bandidas' filminin çekimleri esnasında tanıştı.Benzer saç kesimleri ve birbirlerine taktıkları evcil hayvan isimleriyle iyi bir dostluk bağı kurdular.

Penelope Cruz , her ikisi de çocuk sahibi olmadan önce tüm boş zamanlarını birlikte geçirdiklerini söylüyor.Penelope Cruz'un seksi İspanyol mizacı ile Salma Hayek'in eşit derece seksilikteki Meksikalı mizacı sizce de çok uyumlu değil mi?