Dünyanın en zengin kadınlarının servetleri dudak uçuklatıyor!

Çoğunun serveti aileden gelme olan bu genç ve güzel kadınların bazıları da kendilerini yoktan var etmiş. İşte doğuştan zengin ve aile şirketlerinden gelen paralarla büyük zenginlik yaşayan veliaht kadınlar... 

13 Şubat 2018, Salı 11:38
A A
Aerin Lauder

Aerin Lauder

Aerin Lauder, kozmetik devi Estée ve Joseph Lauder’in torunu. Aerin’in babası Ronald Lauder, Forbes milyarderler listesinde 376’ncı sırada.  2.5 milyar dolar servete sahip 47 yaşındaki Aerin, Estée Lauder şirketinde kreatif direktörlük yapıyor.   

Georgina Bloomberg

Georgina Bloomberg

Eski New York belediye başkanı ve dünyanın en zengin 8. kişisi Michael Bloomberg'in kızı, 18 milyar dolar aile serveti var.  

Dylan Lauren

Dylan Lauren

43 yaşındaki Dylan Lauren Ralph Lauren'ın kızı, 4.6 milyar dolar aile serveti var. Dylan Lauren aynı zamanda New York'taki dünyanın en büyük şekercisi Dylan's Candy Bar'ın da sahibi.    

Ivanka Trump

Ivanka Trump

36 yaşında. Donald Trump'ın kızı, 2 milyar dolar aile serveti var.  

Josie Ho

Josie Ho

43 yaşında. Macau'nun kumarhaneler kralı Stanley Ho'nun kızı, kendisi de televizyon yıldızı. 2 milyar dolar aile serveti var.  

Julia Louis-Dreyfus

Julia Louis-Dreyfus

Kendisi de ünlü bir oyuncu olan 57 yaşındaki Julia Louis-Drefus enerji şirketi sahibi milyarder Gérard C. Louis-Dreyfus'ın kızı. Ailenin serveti 3.4 milyar dolar.   

Perenna Kei

Perenna Kei

28 yaşındaki Çinli iş kadını Perenna Kei 2014 yılında Forbes dergisi tarafından dünyanın en genç milyarderi seçildiğinde 24 yaşındaydı. Servetinin değeri tam 1.3 milyar dolar.   

Sara Blakely

Sara Blakely

46 yaşındaki Sara Blakely Spanx adındaki iç çamaşırı firmasının sahibi iş kadını. Serveti 1.9 milyar dolar.   

Tamara Ecclestone

Tamara Ecclestone

Formula 1 başkanı ve CEO'su Bernie Eccleston'un kızı Tamara Ecclestone 33 yaşında ve sadece dolabındaki kıyafetleri 3 milyon sterlin değerinde.  

Vanisha Mittal

Vanisha Mittal

Vanisha Mittal, Hint çelik devi Lakshmi Mittal’ın kızı. Lakshmi Mittal Forbes dergisine göre dünyanın en zengin 41’inci kişisi ve Hindistan’ın en zengin ikinci adamı. Baba Mittal’in serveti 16,5 milyar dolar.  

Anna Anisimova

Anna Anisimova

27 yaşında. Rus milyarder Vasily Anisimov'un kızı, 1.6 milyar dolar aile serveti var.   

Amanda Hearst

Amanda Hearst

34 yaşında. Medya imparatoru Hearst ailesinin kızı, 1.5 milyar dolar aile serveti var. 

Charlotte Casiraghi

Charlotte Casiraghi

31 yaşında. Monaco Grimaldi ailesinin ve Monaco prensesi Caroline'nin kızı, 1 milyar dolar aile serveti var.  

Holly Branson

Holly Branson

36 yaşında. Virgin Group'un sahibi Richard Branson'ın kızı, 4 milyar dolar aile serveti var.  

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.