Düzce'de yaşayan liseli Dilara'dan 5 gündür haber yok

Lise öğrencisi Dilara henüz 16 yaşında. Kendisinden 13 yaş büyük biri tarafından evlilik vaadiyle kandırıldı. Bunalıma girdi. En son annesiyle bir AVM'de görüldü. Tuvalete gideceğini söyledi, annesinin yanında ayrıldı. O gün bugündür Dilara'dan haber yok

02 Aralık 2016, Cuma 11:20
A A
Düzce’nin Çilimli İlçesi’nde oturan lise öğrencisi 16 yaşındaki Dilara Sena Hanedar’dan 5 gündür haber alınamıyor.

Farabi Anadolu Lisesi 10’uncu sınıf öğrencisi Dilara Sena Hanedar, 5 gün önce, Düzce’de bir alışveriş merkezinde lavobaya gideceğini söyleyerek annesinin yanından ayrıldıktan sonra dönmedi.
 

DAHA ÖNCE 5 KEZ EVDEN KAÇTI!


Anne Nigar Hanedar, daha önce de 5 kez evden kaçan kızının bulunması için polis ve jandarmaya başvurdu. Yapılan aramalarda liseli kız bulunamadı.
 

TERK EDİLİNCE BUNALIMA GİRDİ


Nigar Hanedar, kızının kendisinden 13 yaş büyük biri tarafından evlenme vaadiyle kandırıldığını, daha sonra terk edilince bunalıma girdiğini söyledi.
 

UYUŞTURUCU BATAĞINA SAPLANDI


Kızının bu yüzden uyuşturucuya başladığını kendisine söylediğini anlatan Nigar Hanedar, şöye konuştu: "Kızımın tedavi olmasını istiyordum. Kızım tedavi olsun diye Düzce Adliyesi’ne gidip savcılığa başvuracaktım. Adliyeye gitmeden önce şehir merkezinde alışveriş merkezine girdik. Kızım lavaboya gideceğini söyledi sonra koşarak uzaklaştığını gördüm. 5 gündür kızımdan haber alamıyorum."
 

"SENİ SEVİYORUZ, HER HALİNLE KABUL EDİYORUZ"


Nigar Hanedar, "Kızım ne olur geri dön. Annenin yüreğini parçalama. Biz seni seviyoruz ve her halinle kabul ediyoruz" diyerek gözyaşları içinde kızına çağrıda bulundu.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;