Ed Sheeran tam bir ketçap aşığı çıktı

İngiliz şarkıcı Ed Sheeran yeni dövmesiyle herkesi çıldırttı. Eğer ketçabı en çok siz sevdiğinizi düşünüyorsanız yanılıyor olabilirsiniz. Ed Sheeran'ın ketçabı ne kadar çok sevdiğine bakın! 

09 Ocak 2018, Salı 09:34
A A

‘Shape of you’  şarkısıyla son zamanların en çok dinlenen şarkıcısı Ed Sheeran yeni dövmesini paylaşınca, herkes şoke oldu. 

Ünlü şarkıcıya yakın bir kaynak durumu şöyle açıkladı: "Ed'in ketçap tutkusu bir sır değil ve tur sırasında gittiği yerlerde ketçabın servis edilmemesi onun sabrının sınırlarını zorluyor. Çevresindeki insanlardan birisini bir şişe ketçap taşımak ile görevlendirdi. Bu sayede sabah yediği sosisten akşam yemeğine kadar her gittiği yerde sosu yanında oluyor." 

Hemen hemen her röportajında ketçap sevgisini dile getiren Ed Sheeran'ın ketçap sevmesi artık bir sır değil. Ünlü şarkıcının kolunda ketçap şişesinin bir dövmesi bile var. Ancak Ed, bu sevgisini çok daha farklı bir boyuta taşımış olabilir. Yeni ortaya çıkan bir habere göre Ed, her gittiği yere bir şişe ketçabı da beraberinde götürüyor.

Ed Sheeran'ın bu ketçap tutkusunun nereden geldiği bilinmiyor. Ayrıca ünlü şarkıcının bu ketçap sevgisini nasıl bir seviyeye çıkaracağı da merak ediliyor. 

Ed Sheeran, California'dan başlayarak yaz boyunca ABD ve Kanada'da 17 adet konserde performans sergileyecek.