'Eee... Şimdi de biz onları fişliyoruz'

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Doğan, 'Fişleme sırası bizde' dedi...

20 Şubat 2010, Cumartesi 15:50
A A

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Avni Doğan, Türkiye'nin 10 yıl daha partilerine ihtiyacı olduğunu öne sürerek, ´... Onun için biz desteğinizi istiyoruz.Türkiye'nin Ak Parti'ye 10 sene daha ihtiyacı var. Her yerde, Karacasu'da ihtiyacı var.. Türkiye'de ihtiyacı var.  Eğer biz birazcık tökezlersek bu Ergenekoncular falan bu defa çok kötü intikam alır, halktan. Bu memlekette kimin kızının başı örtülü, hepsini fişlemişler. Kimin çocuğu İmam Hatip'e gidiyor hepsini fişlemişler. Kim muhafazakar, kim ramazanda oruç tutuyor hepsini fişlemişler. Eee şimdi biz onları fişliyoruz. 40 sene onlar bu halka yaptı, inşallah sıra bizde. Yapmaya çalıştığımız bu arkadaşlar´dedi..

'BİZ HÜKÜMETİZ'

Kahramanmaraş Belediyesi Meclisi tarafından mahalle yapılan, ancak itiraz üzerine Danıştay kararı ile yeniden belde statüsüne kavuştuğu için 7 Mart'ta belediye başkanlığı seçimi yapılacak olan merkez Karacasu Beldesi'ndeki partisinin seçim bürosunu ziyaret eden, TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu üyesi de olan Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Avni Doğan, 16 Şubat 2010 Salı günü seçim bürosunu dolduran Karacasululara hitap etti. Doğan, "Buralardaki halk, Kahramanmaraş Belediyesi'ne bağlanmayı istemiyordu. Eğer biz isteseydik ve açılan davalarda savunma hakkımızı kullansa idik, bu yerleşim yeri yeniden belde olamazdı. Biz hükümetiz ve bizim istemediğimiz şeyi de kimse yapamaz" diye konuştu. Soyguncuyla, hırsızla ve namusumuzla mücadele etmek için iktidarda olduklarını ileri sürdü.

'BİZİM İSTEMEDİĞİMİZİ KİMSE YAPAMAZ'

Doğan, "Maraş'ın tarihindeki en uzun vekilliği ben yaptım. Ben bir müteahhitle aynı masaya oturup bir çay içmedim. Eğer siyasetçiler, vekiller, belediye başkanları, zenginlerden yardım almaya başlamışsa iş bitmiş. Bizi konuşturmasınlar. Bizi konuştururlarsa laf bitmez.  Yahu hükümet biziz. Yapılan her şeyi biz yaparız. Bizim istemediğimiz şeyi de kimse yapamaz." diye konuştu.

DHA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;