Ekim Ayında "Dizel Fiat Linea Kampanyası" Yine Ezber Bozuyor!

Ekim Ayında "Dizel Fiat Linea Kampanyası" Yine Ezber Bozuyor!

Ekim Ayında

Fiat Türkiye, 2012 yılının 9 ayı sonunda ülkemizde 24 bin adeti aşan satış başarısına ulaşan Fiat Linea model ailesi için ezber bozan bir kampanyaya start verdi. Tofaş’ın uluslararası ödüllü Bursa’daki fabrikasında yüksek standartlarda üretilen Fiat Linea modellerinde benzinli ve dizel motorlu versiyonlarının fiyatlarını eşitleyen Fiat Türkiye, Koç Fiat Kredi çatısı altında yer alan Fiat Finans aracılığıyla da 20 bin TL’ye 2 yıl vade ve % 0 faiz imkanıyla benzersiz kredili satın alma kolaylıklarını da yine aynı kampanya kapsamında sunuyor.Fiat Türkiye, 2012 yılının 9 ayı sonunda ülkemizde 24 bin adeti aşan satış başarısına ulaşan Fiat Linea model ailesi için ezber bozan bir kampanyaya start verdi. Tofaş’ın uluslararası ödüllü Bursa’daki fabrikasında yüksek standartlarda üretilen Fiat Linea modellerinde benzinli ve dizel motorlu versiyonlarının fiyatlarını eşitleyen Fiat Türkiye, “Benzinli Fiyatına Dizel Fiat Linea” kampanyasıyla Actual, Active Plus ve Via donanımlı Fiat Linea Classic’in 1.3 litre 95 HP’lik Multijet motorlu versiyonlarını 1.4 litre benzinli Fiat Linea fiyatına satın alma imkanı sunuluyor. Bununla birlikte Easy donanımlı Yeni Fiat Linea’nın 1.3 litre 95 HP’lik versiyonlarına da yine 1.4 litre benzinli Yeni Fiat Linea fiyatına sahip olabilme imkanı sunuluyor

100 km’de ortalama 4.9 litrelik yakıt tüketim değeriyle satın alırken de kullanırken de tüketici dostu olan 1.3 litre Multijet motorlu Fiat Linea model ailesi, hem estetik tasarımı hem de boyutlarıyla ekonomik sedan müşterilerinin beklentilerini ideal biçimde karşılayabiliyor. 500 litrelik bagaj hacmi, arka koltuklarının yatırılmasıyla 870 litreye kadar yükselen Fiat Linea model ailesi, kalabalık aileler ve uzun yolculuklar için gerekli yükleme alanı sunabiliyor.

Koç Fiat Kredi çatısı altında yer alan Fiat Finans aracılığıyla ise 20 bin TL’ye 2 yıl vade ve % 0 faiz imkanıyla benzersiz kredili satın alma kolaylıkları da yine aynı kampanya kapsamında sağlanıyor.
 

    En güncel sıfır km FIAT Linea fiyatlarını 0 Km sayfasında bulabilirsiniz...

    En son ikinciel FIAT Linea ilanlarını İkinci El sayfasında bulabilirsiniz...