Elçin Sangu'nun annesi: Başay Okay kızımın istikbalini engelledi

Oyunculuk sözleşmesini feshettiği iddiasıyla menajer Başay Okay'ın açtığı 100 bin dolarlık (364 bin TL) tazminat davasında Elçin Sangu'ya annesi tanıklık yaptı

12 Ekim 2017, Perşembe 07:14
A A

Menajer ve oyuncu Başay Okay’ın aralarındaki sözleşmeyi haksız yere tek taraflı feshettiği iddiasıyla Elçin Sangu’ya açtığı tazminat davasının yeni duruşması, önceki gün İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’nde görüldü.

Başay Okay ve Elçin Sangu’nun hazır bulunduğu duruşmada oyuncunun annesi Müyesser Ses de tanık olarak dinlendi.

Müyesser Ses, duruşmada şöyle konuştu:

Müyesser Ses, duruşmada şöyle konuştu:

Kızım ve Başay Okay'ın beraberlikleri sanıyorum üç dört yıl sürdü. Başay Hanım'ın internette davalı kızım hakkında kötü yorumlarının kızımın istikbalini engellediğini düşünüyorum. 

Özellikle küfürlü konuşmaları kızıma zarar verdi. Yapım şirketinden ve hayranlarından kötü tepki aldı. Ben Muğla'da dizi çekimlerinde bir, bir buçuk ay aynı evdeydim, birlikte yaşadık. Bu süreçte kızımın setine bir kere gitti. 

Hep evde durdu. Galasına da gece 23:00'da geldi. Orada bulunma sebebi kızıma oyunculuk dersi vermek ve destek olmaktı. Ama katkıda bulunmadı. Zaten alkol problemi vardı."

Elçin Sangu'nun annesi Müyesser Ses, Başay Okay ve kızının Başay'ın oynadığı bir dizinin setinde tanıştıklarını belirtti.

'YETER, MÜDAHALE ETMEYİN!'

'YETER, MÜDAHALE ETMEYİN!'

Öte yandan Elçin Sangu, duruşma sırasında annesinin sözlerini yarıda kesen Başay Okay'ın avukatına "Yeter, müdahale etmeyin, konuşsun." diyerek tepki gösterdi.

Duruşma tarafların yazılı beyan vermesi için ertelendi.