Elektrik kesintisi Türkiye'yi böyle vurdu

Tüm Türkiye'de elektriklerin kesilmesi yaşamı olumsuz etkiledi. İşte o anlardan fotoğraflar...

31 Mart 2015, Salı 12:48
A A

Diyarbakır'daki elektrik kesintisi, günlük hayatı olumsuz etkiledi. Gazi Caddesi'ndeki bir iş hanında vatandaşlar enerji kesintisi yüzünden çalışmayan merdiveni yürüyerek çıktı.

TEİAŞ yetkilileri, elektrik nakil hatlarında saat 10.36'da yaşanan sorun nedeniyle birçok bölgede elektrik kesintisi meydana geldiğini bildirdi. İstanbul'da elektrik kesintisi nedeniyle metro ve tramvay seferleri yapılamadı.

Tüm yurtta etkili olana elektrik kesintileri çanakkale'de de hayatı olumsuz etkiledi. Kentte oto yıkama işi yapan işletmelerdeki araçlar kesinti nedeniyle köpüklü kaldı.

Türkiye'nin büyük bir bölümünde yaşanan elektrik kesintisi, Kayseri'de de vatandaşların tramvay içerisinde mahsur kalmasına neden oldu.

Türkiye genelinde yaşanan elektrik kesintisi Ankara'yı da etkiledi, metro seferleri yapılamadı.

Türkiye'deki elektrik kesintisi nedeniyle Edirne'de bazı iş yerleri jeneratör ile elektrik temin etti.

Kırklareli'nde elektrik kesintisi nedeniyle bazı esnaflar jeneratör kullandı. Bazı esnafta kesinti nedeniyle müşterilerini geri gönderdi.

Türkiye'deki elektrik kesintisi nedeniyle Edirne'deki bazı esnaflar mum ile ışık sağladı.

İstanbul'da elektrik kesintisi nedeniyle metro ve tramvay seferleri yapılamadı. Metro ve tramvay duraklarında yolcuların bir kısmının bekleyişi sürerken bazı duraklarda yoğunluk oluştuğu gözlendi.

İstanbul'da, tekerlekli sandalyedeki engelli bir vatandaş yaşanan duruma böyle isyan etti.

Elektrik kesintesi nedeniyle İstanbul'da Marmaray seferleri de duruldu. Vatandaşlar duraklarda beklemek zorunda kaldı. Turnikeler görevliler tarafından kapatıldı.

Elektrik nakil hatlarında yaşanan sorun nedeniyle Eskişehir'de, elektrik kesintisi yaşandı. Kuaförler, saç kesimlerini daha önceden şarj ettikleri aletlerle yaptı.