Elektronik uzmanı tacizci böyle yakalandı

Kız arkadaşıyla metro istasyonunda bekleyen genç yanlarına elinde poşetle yaklaşan adamdan şüphelendi. Şüphesinde haklı çıktı. Çünkü o adamın elindeki poşette gizli kamera sistemi vardı ve kadınların etek altı görüntülerini çekiyordu

29 Nisan 2015, Çarşamba 19:09
A A

İstanbul'da metro ve metrobüs istasyonlarında etek giyen kadınların etek altı görüntülerini çeken tacizci, dikkatli bir genç tarafından yakalandı. Poşet içerisine monte edilmiş kamera sisteminde tacizcinin yakalanma anının görüntüleri de var.

 

startFlvPlayer_PostaV2("divFlvPlayer30264","30264","201504","30264-297670.jpg","1", "0","İstanbul sapığı böyle yakalandı");

 

Show Haber'de yayınlanan görüntülerde İstanbul'da metro ve metrobüs duraklarında kadınların mahrem görüntülerini çeken adam, bir gencin dikkati sayesinde yakalandı.

50 yaşındaki tacizci elektronik uzmanı kalabalık duraklarda etek giyen kadınların yanına çeşitli bahanelerle yaklaşıp görüntüleri kaydediyordu. Hazırladığı cihazın şarjının bitmemesi için cihaza yedek batarya da monte etmişti.

Her zamanki gibi yine etek giyen kadınlara yaklaşan adam bu defa baltayı taşa vurdu. Genç kadının yanındaki erkek arkadaşı durumdan şüphelendi ve adamın elindeki gizli kameralı poşetin içindeki kamera sistemini deşifre etti.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.