Elif Şadoğlu'nu yeni stiliyle kimse tanıyamadı (Survivor Elif Şadoğlu kimdir?)

Survivor 2017 yarışmasına gönüllüler takımından katılan Elif Şadoğlu 21. hafta Survivor'a veda etti. Survivor 2018'de ise sürpriz yaparak sonradan All Star takımına katıldı. Geçen sene beyaz örgülü saçlarıyla dikkatleri üzerine çeken Elif'i yeni sitiliyle kimse tanıyamadı. Peki Survivor Elif kimdir? İşte hakkında bilgiler ve fotoğraflar...

13 Mart 2018, Salı 16:23
A A

Elif Şadoğlu 1992 doğumludur.

İstanbul Ataşehir'deki bir spor merkezinde Fitness Eğitmenliği yapmaktadır.

Elif Şadoğlu, 2014 TVG ve Fitness şampiyonasında Avrupa Vücut Geliştirme Fitness şampiyonu olmuştur.

Elif Şadoğlu, Survivor 2018'e katılmasıyla ilgili "Benim öyle çok uzun bir sürecim olmadı. Geçen sene de buradaydım. Ama tekrar burada olmak gerçekten de çok heyecan verici. İki takıma da başarılar diliyorum" dedi.

Survivor 2017'de Gönüllüler takımında yarışan Elif Şadoğlu, beyaz örgülü saçlarıyla dikkatleri üzerine çekmişti. All Star kadrosuna katılan Elif'i yeni sitiliyle kimse tanıyamadı.

21. hafta Survivor'dan elenen Elif karar sonrası şöyle konuştu: ''Gerçekten çok üzgünüm. Aslında buraya kadar gelmiş olmak bir şampiyonluk. Ama devamını görememiş olmak üzücü bir durum. Takımda üç kişi kaldık. Mücadele ettik. Ünlüler takımıyla yarışmak gurur vericiydi. Özellikle Serhat Akın, çocukluğumun ve babamın hayran duyduğu bir isimdi. Bütün yarışmacı arkadaşlarıma başarılar diliyorum.''

Elif'in Survivor 2017'ye katılmadan önce, sosyal medyadan şu sözleri yazmıştı:

Buraya ne yazılır kelimelere dökmek çok zor. Kısa sürede o kadar güzel dostluklar o kadar güzel kardeşlikler gördüm ki. Beni destekleyen yorumları paylaşımları sıcakkanlılığıyla motive eden ailem. Canım arkadaşlarım. En motivasyon dolu günlerimdiniz. Zor bir savaş ama eminim üstesinden gelebilirim. Gelebiliriz. Yanımda olduğunuz için teşekkür ederim. Her zaman kalbimdesiniz. Aklımdasınız. Hepinizi çok seviyorum. İyiki varsınız. Dualarınızı eksik etmeyin"

İŞTE FOTOĞRAFLARLA SURVİVOR ELİF ŞADOĞLU:

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.