Ellerini bağlayıp tecavüz etti

Antalya'nın Alanya İlçesi'nde, üniversite öğrencisi G.Ö.'yü evine bırakmak için otomobiline aldıktan sonra villasında tecavüz ettiği iddia edilen Gökhan Ö. gözaltına alındı

16 Şubat 2010, Salı 15:24
A A

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Tefenni Meslek Yüksekokulu 1'inci sınıf öğrencisi G.Ö. ailesini ziyaret için dün Alanya’ya geldi.

Saray Mahallesi’nde bulunan Şehirlerarası Otobüs Terminali'nde otobüsten inerek belediye otobüs durağında beklemeye başlayan G.Ö.'nün yanına yaklaşan turist rehberi Gökhan Ö., genç kıza onu evine bırakabileceğini söyleyerek otomobiline aldı.

Yolda G.Ö.'yü kendi villasına gitmeye ikna eden Gökhan Ö., kızla birlikte villaya gitti. İddiaya göre, burada alkol alıp bir süre kızla sohbet eden Gökhan Ö., G,Ö.'nün ellerini iple bağladı ve ardından zorla ters ilişkiye girdi.

Gökhan Ö., daha sonra G.Ö.'yü şikayetçi olmaması konusunda uyararak evine bıraktı. Olay sonrası Saray Polis Merkezi'ne giden G.Ö. durumu polise bildirerek, yardım istedi.

İhbar üzerine harekete geçen polis, Gökhan Ö.'yü Kestel Beldesi'nde bulunan villasında yakalayarak gözaltına aldı. G.Ö.'nün Alanya Devlet Hastanesi'nde yapılan sağlık kontrolünde tecavüze uğradığı belirlenirken, emniyetteki sorgusu tamamlanan Gökhan Ö. ise adliyeye sevk edildi.

Özgür YILMAZ/Antalya (DHA)

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;