Emel Sayın'dan çok özel Tarık Akan açıklamaları

Sanatçı Emel Sayın, geçen yıl hayatını kaybeden usta oyuncu Tarık Akan ile ilgili çokı özel açıklamlarda bulundfuusta oyuncu Tarık Akan ile ilgili çok özel açıklamalarda bulundu.

23 Kasım 2017, Perşembe 12:17
A A
Başrollerinde yer aldığı filmlerin müziklerinden oluşan bir konser verecek olan Emel Sayın, Kanal D Haber'e konuştu. ''Başrolde Emel Sayın'' adı altında unutulmaz eserlerini seslendirecek olan Emel Sayın, 2016 yılında kaybettiğimiz usta oyuncu Tarık Akan'a olan sevgisini ise gözyaşları ile dile getirdi.''BİR DUYGUSAL BAĞ VAR''

"Tarık ile apayrı bir durum. Bir duygusal bağ var. Tarık'ı kaybetmek çok zor geldi bana. Çok şey öğretti bana." diyen Emel Sayın, bir film çekiminde Tarık Akan'ın kendisine söylediği cümleleri şöyle aktardı:

"Tarık bana "Emel, bak seni seven adam yanında. Ve sen onu seviyorsun. Onun gözlerine bakarak aşkını anlatan bir şarkı söyleyeceksin. Lütfen toparla sadece bunu düşün" dedi. Ve ben kendime geldim. Hiçbir şey olmamış gibi şarkıyı söyledim. Emel Sayın'ın Tarık Akan'la olan anılarını anlatırken duygulandığı görüldü.Yeşilçam'ın efsane oyuncusu  Tarık Akan geçen yıl mücadele verdiği akciğer kanserine yenilmiş ve 16 Eylül'de aramızdan ayrılmıştı.


Tarık Akan'ın torunu dünyaya geldi 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;