Emily Ratajkowski’den 2017’ye seksi veda

Emily Ratajkowski Instagram hesabından hayranlarının yüreğini hoplatmaya devam ediyor. Yarı çıplak bikinili pozlarından sonra bakın şimdi hangi fotoğrafı ile gündem oldu…  

30 Aralık 2017, Cumartesi 11:35
A A

Bikinili ve yer yer de çıplak pozlarıyla oyunculuğunun dışında neredeyse Instagram fenomeni haline gelen Emily Ratajkowski boş durmuyor... 

Sosyal medya hesabında 16 milyon takipçi bulunan Emily Ratajkowski geçtiğimiz gün yine Instagram sayfasından 2017’ye veda videosu paylaştı. 

Hesabından paylaştığı çok sayıda fotoğrafta olduğu gibi yine cesur bir paylaşıma imza atan Emily, videosunda takipçilerinin karşısına küvette çıplak poz verdi. 

Üzerinde sadece bir gözlükle dans eden modelin bu videodan paylaştığı fotoğraf da binlerce beğeni aldı.  

Emily Ratajkowski kimdir?

Emily Ratajkowski kimdir?

7 Haziran 1991'de, İngiltere'nin başkenti Londra'ya bağlı Westminster'da, Polonya asıllı bir baba ile İsrail asıllı bir annenin kızı olarak dünyaya geldi.

Annesi Kathleen Balgley bir akademisyen, babası John Ratajkowski ise bir ressam ve öğretmen olan Ratajkowski, beş yaşına geldiğinde ailesiyle birlikte Amerika Birleşik Devletleri'nin Kaliforniya eyaletindeki Encinitas şehrine yerleşti.

On dört yaşında Ford Models isimli modellik ajansına katıldı. Lise eğitimini, babasının da öğretmenlik yaptığı San Dieguito Akademisi'nde tamamladı. 2009 yılında Kaliforniya Üniversitesi'ne yüksek öğrenim hayatına başlasa da mankenlik kariyerini sürdürmek için bir yıl sonra buradan ayrıldı.

2004 yılında ''Andrew's Alteration'' adlı kısa filmde rol olarak oyunculuk kariyerine başladı. 2005 yılında ''A Year and a Day'' adlı filmde küçük bir rolde yer aldı. Üniversite eğitimi aldığı 2009 ile 2010 yılları arasında ''iCarly'' adlı dizinin iki bölümünde Tasha karakterini canlandırdı. Bir taraftan modellik kariyerini sürdüren Ratajkowski, 2011'de ''Treats! Magazine'' adlı derginin kapağında yer aldı.

Ağustos 2012'de, Sara Jean Underwood ile birlikte Carl's Jr. reklamında oynadı. ''Treats! Magazine'''deki resimlerinin ardından aldığı teklifler neticesinde Maroon 5'ın "Love Somebody" ve Robin Thicke'in "Blurred Lines" adlı şarkılarının video kliplerinde yer aldı.

Çıplak olarak yer aldığı "Blurred Lines" klibi Topluluk Kuralları'nın ihlali sebebiyle YouTube tarafından kaldırılsa da Temmuz 2013'te videonun site üzerinden yayımlanmasına tekrarda izin verildi.

Ratajkowski, yönetmenliğini David Fincher'ın üstlendiği 2014 yapımı ''Kayıp Kız'' (''Gone Girl'') filminde Andie Hardy karakteriyle yer alarak ilk büyük çaplı sinema deneyimini yaşadı.