'Emina kızma, Musti'ye aşığım'

Bulgaristan'ın sevilen şarkıcılarından birisi olan Desislava, 24 Ağustos'ta Bulgaristan'a konser vermeye gidecek olan Mustafa Sandal için şok sözler sarf etti

Çarşamba, 04 Ağustos 2010 - 12:30

'Emina kızma, Musti'ye aşığım'

Mustafa Sandal, 24 Ağustos'taki Bulgaristan konserinde sevenlerine büyük bir sürpriz yapmaya hazırlanıyor. Shumen kentinde düzenlenecek konserde; ülkenin en seksi ve popüler şarkıcılarından Desislava da sahne alacak.

Sabah'ın haberine göre Türkiye ve Balkan ülkeleri arasındaki kültür dayanışmasına destek vermek amacıyla konsere sponsor olan TRT ve Bulgar devlet televizyonu, bu muhteşem buluşmayı canlı olarak yayınlayacak.

Bulgaristan'ın en popüler şarkıcılarından biri olan Desislava, önceki gün verdiği bir röportajda konser nedeniyle çok heyecanlı olduğunu söyledi. 24 Ağustos'u iple çektiğini belirten Bulgar güzel "Mustafa Sandal'ı 'İsyankâr' isimli şarkısıyla tanıdım. O şarkıyla ona aşık oldum! Aynı sahneyi paylaşacağımız için çok mutluyum. Onun evlendiğini duydum. Eşi Emina kızmasın ama Mustafa'ya aşığım, onunla aynı sahnede olacağım için çok heyecanlıyım!" dedi.