Emma Stone’un La La Land filminde giydiği elbiseler

2017 Oscar'lara damgasını vuran La La Land filmindeki Emma Stone'un giydiği kostümler halen büyük ilgi görüyorken gelin, film kadar büyük ses getiren kıyafetleri birlikte hatırlayalım.

31 Ocak 2017, Salı 15:20 Son Güncelleme: 27 Şubat 2017, Pazartesi 13:01
A A

La La Land filmi 89. Oscar Ödül Töreni'nden 6 ödülle dönünce herkes yeniden romantizmin dibini yaşadığımız bu filmi konuşmaya başladı. 

O zaman gelin Hollywood’un ihtişamlı büyüsünden esinlenerek yazılan La La Land filmindeki Emma Stone'un çok konuşulan kıyafetlerini birlikte hatırlayalım.... 

İşte Oscar’a damgasını vuran Emma Watson’un La La Land filminde giydiği kostümleri    

Filmi henüz izlemeyenlerin bile bildiği bu sarı elbise Emma Stone için özel olarak tasarlandı. Eski Hollywood ruhunu yansıtan çiçek desenli elbise kostüm tasarımcısı Mary Zophres'e ait. 

Filmin en özel karelerinden biri de Emma Stone'un zümrüt yeşili bu elbisesi. Yine kostüm tasarımcısı Mary Zophres'e ait olan bu elbise ile birlikte Stone, Kyle Chan imzalı mücevher kullanıyor.

Emma Stone'un La La Land filminde giydiği en asil elbiselerden biri de bu saten siyah elbise. İpek satenin aktığı elbise, Amerika Birleşik Devletleri'nin şimdilerde eski First Lady'si Michelle Obama'nın da favorisi olan Jason Wu imzalı.

Emma Stone'un La La Land filminde giydiği mercan rengindeki nostalji kokan elbiseinden çok boynuna taktığı Kyle Chan kolyesi oldu. 

La La Land filminde Mia karakterini canlandıran Emma Stone filmde dans figürleriyle de oldukça dikkat çekti. İşte o sahnelerden birinde giydiği mavi Mary Zophres elbisesi ve Kurt Geiger ayakkabıları...