Emre Belözoğlu Milli Takım'ı bırakıyor iddiası

Daha önce iki kez A Milli Takım'ı bırakmaya niyetlenen Emre Belözoğlu'nun, Hollanda karşılaşmasındaki protesto ve tepkiler nedeniyle bu kez Milli Takım kariyerini kesin bitirdiği iddia edildi

30 Mart 2015, Pazartesi 12:35
A A

Hollanda maçı sonrasında A Milli Takım’da şok bir gelişme yaşandı. AMK Spor'dan İrfan Yirmibeş'in haberine göre Emre Belözoğlu bir daha A Milli Takım forması giymeyecek.

Futbolundan çok olaylarıyla gündemde kalan ve büyük tepki çeken Emre Belözoğlu, Fenerbahçe – Beşiktaş derbisi sonrasında eleştiri oklarının hedefi haline gelmişti.

ISLIKLANDIĞI İÇİN ISINMAYA ÇIKMAMIŞTI

Almanya’daki milli takım kampında Beşiktaşlı taraftarların pankartlarla hedef aldığı Emre, Hollanda’da gurbetçi vatandaşlarımızın tepkisini toplamıştı. Islıklandığı için ısınmaya çıkmayan Emre’nin ismi okunurken, tribünlerde tepki sesleri yükseldi. Emre’nin bu gelişme sonrasında milli takımı bırakmaya karar verdiği öürenildi.

35 yaşındaki futbolcu, daha önce de iki kez A Milli Takımı bırakmayı düşünmöüş ancak bu planını hayata geçirmemişti. Ancak bu kez ciddi olan Emre’nin sadece Fenerbahçe’ye konsantre olmak istediği kaydedildi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;