'En azından vicdanım çürük değil'

a
a
Salı, 18 Mayıs 2010 - 15:19


'En azından vicdanım çürük değil'

Askerliğe elverişsiz raporu aldıktan sonra eleştiri oklarının hedefi olan Şahan Gökbakar, "Vatan haini ilan edildim. Nefret dolu haber ve yorumları görünce insanın camdan aşağı atlayası geliyor" açıklamasını yaptı. Günaydın'ın haberine göre Şahan Gökbakar, "Birçok ünlü gibi ABD'ye yerleşip, çalışma izni alıp, askerliği 28 gün yapma imkanım vardı ama yapmadım. Samimiyetime inanın" dedi.

"TSK İÇİN ÇİFTÇİ HASAN NEYSE BEN DE OYUM"

Boyunun 1.84, kilosunun ise 135 olduğu için 'Askerliğe elverişsizdir' raporu verilen ünlü komedyen, "TSK için çiftçi Hasan'ın oğlu neyse, ben de oyum. Zaten öyle de davrandılar" dedi ve ekledi: "Ben muafiyet belgesi almadım, bana belgeyi onlar verdi. Bir bildikleri vardır herhalde değil mi?"

PROVAKATÖRLER İŞ BAŞINDA

Raporu veren yetkililere sosyal hizmette bulunmayı bile teklif ettiğini ama kabul edilmediğini söyleyen Gökbakar, sitem etti: "Bazı provakatörler bu durumu nefret dolu bir tavırla yorumladı: "Vatan haini ilan edildim. İnsanın o yorumları okuyunca camdan atlayası geliyor. Anladım ki, en önemli şey vicdanın çürük olmamasıymış."

Diğer Şahan Gökbakar haberleri:

'ASKERLİK İÇİN ELVERİŞLİ DEĞİLİM'

'RECEP İVEDİK' ATEŞ PÜSKÜRDÜ!

ŞAHAN, SERAY OLDU!