En iyi Beşiktaş

Beşiktaş'ın orta sahadaki dinamosu Fabian Ernst, Quaresma ve Hilbert transferlerinin takıma büyük güç kattığını söyledi

En iyi Beşiktaş

Avusturya’daki hazırlık kampını sürdüren Beşiktaş’ta, Fabian Ernst dün bir basın toplantısı düzenledi. Yeni transferler, teknik direktör Schuster ve geleceğe yönelik açıklamalarda bulunan Alman futbolcu, şampiyonluk için de iddialı konuştu. İşte Fabian Ernst’in sözleri: “İki yeni transferimiz var; Hilbert ve Quaresma. İkisi de yetenekli ve her iki kanatta da oynuyorlar.

Takımı ileriye taşıyacak yetenekli futbolcular. Sayın Schuster geçen seneye göre bazı değişiklikler yapılacağını söyledi. Hocamız daha hücuma dönük oynayacağımızı ifade etti. Bence takım içinde modern futbola yönelik bir değişim var. Oyunumuzu daha ileriye taşıyacak bir değişim yaşıyoruz. Bu değişimin artılarını önümüzdeki sezon göreceğiz.

Beşiktaş’a transfer olduğum günden bu yana en iyi Beşiktaş kadrosu şu anki diyebilirim. Yapılan transferler çok doğruydu. 4-5 tane yedek transfer etmek yerine iki üç tane doğru transfer her zaman daha iyidir. Yeni sezonda kesin olarak şu bölgede oynayacağım diyemem. Hocamızın takımdan ne isteğini görmemiz lazım.” Ernst ayrıca Türk asıllı Alman futbolcu Mesut Özil’in, Alman Milli Takımı’ndaki performansından gurur duyduğunu da söyledi.