En seksi derbi

Servet ve Volkan'ın sevgilileri, Dünya Güzellik Yarışması'nda çekişecek

02 Ekim 2009, Cuma 15:23
A A

Galatasaraylı Servet Çetin’in sevgilisi Alessandro Alores, Kasım 2009’da Güney Afrika’da yapılacak Dünya Güzellik Yarışması’nda Almanya’yı temsil edecek. Aynı yarışmada Fenerbahçeli kaleci Volkan Demirel’in sevgilisi Zeynep Sever de var. Alessandro “Galatasaray ile Fenerbahçe bu kez aşkla yarışacak” dedi.

İlk öğrendiği kelime eşek

2009 Almanya Güzellik Kraliçesi Alessandro Alores, Kanaltürk’teki ‘Orada Neler Oluyor’da, Galatasaraylı futbolcu Servet Çetin ile olan arkadaşlığı konusunda “Servet her Türk erkeği gibi biraz kıskanç, ama çok tatlı bir çocuk. Birlikteyken bana bazı Türkçe kelimeler öğretiyor” dedi. Alessandro “Servet sana hangi kelimeleri öğretti?” sorusuna şu cevabı verdi: ‘Eşek’, ‘Seni Seviyorum’, ‘Seni Çok Özledim’, ‘Seksi Şey’, ‘Büyük’ ve ‘Gol’...

Fenerbahçeli Zeynep’i yenecek

Alessandro Alores, Kasım 2009’da Güney Afrika’da yapılacak Dünya Güzellik Yarışması’nda, Fenerbahçeli kaleci Volkan Demirel’in sevgilisi Zeynep Sever’in de olduğunu, bu yüzden güzellik yarışmasının Fenerbahçe- Galatasaray derbisi gibi çekişmeli geçeceğini söyledi. Alman güzel “Zeynep Fenerbahçe’yi, ben Galatasaray’ı temsil edeceğim. O yarışma aslında derbi gibi olacak. Galatasaray’ın kazanacağına eminim. Zaten Servet Çetin de benden bunu bekliyor” dedi.

 

 

 

 

 

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;