'En seksi mahkum'un yeni sevgilisinden şaşırtan paylaşım

Sabıka kaydı fotoğrafıyla ünlendikten sonra modelliğe başlayan Jeremy Meeks, Bodrum'da karısını aldatırken kameralara yakalanmıştı. Meeks'in yeni sevgilisi Topshop'un veliahtı Chloe Green, Instagram hesabından Meeks'le çekilmiş fotoğrafını paylaşarak yorumda bulundu

03 Temmuz 2017, Pazartesi 23:23
A A

ABD’de sabıka fotoğrafı sosyal medyada paylaşıldıktan sonra ünlenen evli ve 2 çocuk babası Jeremy Meeks'in karısı Melissa Meeks, Instagram hesabından eşinin kendisini Bodrum tatilinde aldatmasının ardından, hâlâ güçlü olduğunu gösteren bir fotoğraf paylaştı. 

Fotoğrafın altına 'Kraliçeler Temmuz ayında doğar'  ve 'Bu benim doğum günü ayım' yazan Melissa Meeks'e, ünlü mahkumun yeni sevgilisinden misilleme geldi.

'BU DAHA BAŞLANGIÇ'

'BU DAHA BAŞLANGIÇ'

En ünlü mahkum Meeks’in Bodrum’daki tatilde samimi halde görüntülendiği milyarder Chloe Green, Instagram hesabından Meeks'le çekilmiş fotoğrafını paylaşarak "Bu daha başlangıç. Hepimiz aşka ve nefrete saygı duyarız" yorumunda bulundu. 

Green, fotoğrafı paylaşmasından bir süre sonra ise Instagram hesabını sildi. 

Evli ve iki çocuklu mahkûm Meeks’in yanında görülen genç kadının, 40 ülkede 500’ün üzerinde mağazası bulunan Thopshop firmasının sahibi 64 yaşındaki Sir Philip Green’in kızı olduğu ortaya çıkmıştı. 

Meeks'in yanında görüntülenen Green'in aile serveti yaklaşık olarak 3.8 milyar sterlin değerinde.