En seksi sekiz kadın

2017'nin en seksi 8 kadınını seçtik. Listede; Berrak Tüzünataç, Eliz Sakuçoğlu, Didem Soydan, Burcu Esmersoy, Amine Gülşe, Cansu Taşkın, Emina Sandal ve Chloe Ortaç var

14 Ocak 2018, Pazar 09:45
A A
CHLOE LOUGHNAN

CHLOE LOUGHNAN

Yenge, yengemiz... İrlandalı modelimiz. Serdar Enişte tabii ki kıskanır seni. Sen bozulma yeter ki, dön artık İrlanda’dan, bırakma bizleri.

BERRAK TÜZÜNATAÇ

BERRAK TÜZÜNATAÇ

‘Fi’ dizisiyle herkesi yeniden büyüledi. Bacak uzun, saç uzun, boy uzun. Uzun lafın kısasına ne denir? Ne oyunculuğuna ne seksiliğine laf söylenir.

DİDEM SOYDAN

DİDEM SOYDAN

Bugün bir seksi manken kolay yetişmiyor. Yetişen de Amerika’ya, New York’a gidiyor. Ama biz seni takipteyiz Didem, her nereye gidersen...

ELİZ SAKUÇOĞLU

ELİZ SAKUÇOĞLU

Stil danışmanımsı bilge güzel. Seksiliği doğadan, doğasından. Hayata toz pembe bakıyor, kafaya bir şey takmıyor, organik takılıyor.

BURCU ESMERSOY

BURCU ESMERSOY

Televizyona yakışıyor. Sanki hep tatil yapıyor. Doğal sarışın olmayabilir ama en doğalından seksi bir güzel. Bildiğiniz esmer şeker.

CANSU TAŞKIN

CANSU TAŞKIN

Cesur pozlarıyla o bir sosyal medya meşhuru. Poposu mu daha yuvarlak, beli mi daha ince karar veremedik. Kendisinden yardım istedik.

AMİNE GÜLŞE

AMİNE GÜLŞE

2014 Miss Turkey güzeli. Bir yanı İsveçli. Yıldız futbolcu Mesut Özil’in sevgilisi. Gözler renkli. İngilizcesi, İsveççesi, İspanyolcası bülbül gibi.

EMİNA SANDAL

EMİNA SANDAL

2017’nin değil, yılların seksisi. Sesi de güzel vücudu da. Kocası Mustafa Sandal ile durumları karışık ama belli olmaz bu işler. Bakarsınız barışırlar.