En uzun bacaklı manken Türkiye'de

Rus manken Svetlana Pankratova, yeni Fluence'nin tanıtımını, aracın direksiyonu başında yaptı

En uzun bacaklı manken Türkiye'de

Bursa - İzmir Karayolu üzerinde hizmete giren Renault Mais Bursa Şubesi'nin açılışına katılan Rus manken Svetlana Pankratova, davetliler tarafından büyük ilgi gördü. Bazı katılımcılar Rus mankenle hatıra fotoğrafı çektirirken, uzun boyu karşısında hayretler içinde kaldılar. Açılışa katılan Rus manken Svetlana Pankratova, Renault Basketbol oyuncularıyla da fotoğraf çektirdi.

YOLCULUKTA SIKINTI ÇEKİYOR
Basın mensuplarının açılış öncesi sorularına yanıtlayan Svetlana Pankratova, kıyafet alımı ve yolculuk sırasında sıkıntı yaşadığını söyledi. Bu nedenle kıyafet alırken biraz fazla ödeme yapması gerektiğini ifade eden Pankratova, uzun bacaklarından memnun olduğunu kaydetti. Bacaklarının uzun olduğunu 18'li yaşlarda fark ettiğini belirten Pankratova, "Yolda yürürken herkes bana bakıyor. Bu durum da beni mutlu ediyor" dedi. Erkek arkadaşının olmadığını söyleyen Pankratova, erkek arkadaşının kendisinden kısa boylu olabileceğini sözlerine ekledi.

Daha sonra açılış töreninde konuşan Renault Mais A.Ş. Genel Müdürü İbrahim Aybar ise Renault'un çok büyük bir değişim yaşadığını, binaların ve ofislerin değiştiğini, hepsinden önemlisi ürünlerinin değiştiğini söyledi. Bütün otomobillerinin yenilendiğine dikkat çeken Aybar, "En yaşlı otomobilimizin hayata çıkış yaşı şu ana kadar sadece 1,5 yıl oldu. Bütün bunları biz Türkiye'miz ve markamızın güvencesiyle yapıyoruz. Bu ortaklığın Türkiye'ye olan inancıyla yapıyoruz ve daha da yapmaya devam edeceğiz" dedi.

3 BİN 800 METREKARE

Türkiye'de kişi başına düşen yıllık gelirin otomobil almaya yetmediğine dikkat çeken Aybar, şunları söyledi: "Onun için insanımızın alım gücünü desteklemek gerekiyor. İnsanımızı rahatlıkla bu otomobillere ulaşır hale getirmek gerekiyor. Onun için geçen 6,5 ayda yaşadığımız vergi indirimleri bu fırsatı verdi ve daha çok otomobil satabildik. Daha çok sizlere ürünler verebildik. Onun için bundan sonra da bunların devam etmesi, geleceğimiz için önemli ve hayati. Ben inanıyorum ki bu mesajlar alınır ve ekim ayında yaşadığımız o sürpriz düşüşü bir daha yaşamayız ve sektörüyle Türkiye'de hak ettiğimiz ölçüye çıkar ve devam ederiz."

Konuşmaların ardından açılış kurdelesi kesilerek, 3 bin 800 metrekarelik tesis faaliyete geçti. Yeni Fluence'nin tanıtımını da aracın direksiyonuna geçen Rus manken Svetlana Pankratova yaptı. Pankratova, direksiyona otururken frikik verdi.