Erkek arkadaşına saldıran kişiyi tek hamlede yıktı!

Manisa'da, bir pastanede erkek arkadaşına bıçakla saldıran şahsı tek hamlede yere düşüren genç kız, gösterdiği cesaretle erkek arkadaşının hayatını kurtardı

10 Mart 2015, Salı 10:48
A A

Olay, Manisa’nın Şehzadeler ilçesinde bir pastanede yaşandı. Aralarında daha önceden düşmanlık bulunan R.H., pastanede kız arkadaşıyla oturan H.E.’yi yanında getirdiği bıçakla çeşitli yerlerinden bıçakladı.

Olay yerinde bulunan müşteriler durumu 112 acil servis ve 155 polis ekiplerine bildirdi. Sağlık ekipleri bıçaklanan H.E’ye ilk müdahaleyi yaparak Manisa Devlet Hastanesine kaldırdı. Bıçaklı saldırgan R.H. ise olay yerine gelen polis  tarafından gözaltına alındı.

Bıçaklı saldırı anı pastanenin güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

Görüntülerde, bıçaklı saldırgan masada kız arkadaşıyla oturan H.E.’yi gözüne kestirdikten sonra bir süre pastanenin koridorunda yürümeye başlıyor. Sonra uygun anı bulan R.H., aniden H.E.’nin oturduğu masaya yönelerek, yanında getirdiği bıçağı savuruyor.

H.E. ile aynı masada oturan genç kadın, bıçaklı saldırganı erkek arkadaşından uzaklaştırmak isterken, yaptığı müdahaleyle tek hamlede yere düşürüyor. Dengesini kaybeden R.H.’yi daha sonra garsonlar ve genç kadın güçlükle pastaneden uzaklaştırıyor. Elinden yaralanan H.E. ise bileğine tampon uygulayarak, kan kaybını önlemeye çalışıyor.

Olay anında masalarda oturan müşterilerin kaçıştığı görülürken, erkek arkadaşına saldıran bıçaklı şahsa müdahalede bulunan genç kızın cesareti görenleri şaşırttı.

İHA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;