Erkekler kadını içkisinden tanıyor!

Erkeklerin karşılarındaki kadınları tanımak için birden fazla yöntemleri var elbette

Pazar, 26 Eylül 2010 - 05:00

Erkekler kadını içkisinden tanıyor!

Bira: Bira içen kadınların, delikanlı gibi olma istekleri vardır. Doğal ve eğlenceli bir kişiliğe sahiptirler; fakat kadınlıkları ile ilgili sorunları vardır.

Martini: Martini içen kadınlar güçlü kadınlardır; aynı zamanda da iyi içicilerdir. Martini kadınları genelde streslidirler, her an depresyona girebilirler. Ama o durumlarından kurtulmak için de uğraşırlar.

Scotch (İskoç viskisi): Bu içki “zeka” anlamına gelir. Scotch içen kadınların ayakları yere basar; kim olduklarını bilirler ve başkalarının ne düşündüğü onlar için önemli değildir.

Margarita: Bu kadınla takılmak oldukça zevklidir. Zariftir, modayı takip eder, eğlenceyi de çok sever. Çok zeki olduğunu söyleyemeyiz ama akıllıdır.

Kırmızı şarap: Bu kadınlar genelde sağlıklarına düşkündürler. Ayrıca tutucu ve ölçülüdürler. Onlarda anne şefkati vardır, bu yüzden hassas ve sıcakkanlıdırlar. Şarabın boğazlarında bıraktığı o sıcaklığa bayılırlar.

Şampanya: Bu kadınlar elit takılırlar, insanların kendileri hakkında entelektüel olduklarını düşünmesini isterler ve Fransız kadını olma arzuları vardır; içlerinde de dönüp duran birkaç fantezi...

Cosmo: Başka bir tutucu kadın. Bu tür kadınlar genelde akıntıya kapılmazlar fakat kendilerini de bilgili göstermek için gereğinden fazla uğraşırlar.

Rom & Kola: Bu kadınlar eğlenceye düşkündürler ve yerlerinde duramazlar. Dans etmek onlara farklı bir enerji verir.

Rakı: Rakı içen kadınların muhabbetine doyum olmaz... Rakı içen bir kadın her ortama uyum sağlamayı biliyordur.

Votka: Votka içen kadınlar eğlenmeyi severler ve asidirler. Ertesi günü düşünmeden anı yaşamayı çok iyi bilirler... Fakat bazen fazla somurtkan olabilirler...