Erkeklerin en sık söylediği yalanlar

Erkekler, dikkat! Artık kendinize daha akıllıca yalanlar bulmak zorundasınız

30 Temmuz 2010, Cuma 17:22
A A

'SENİ ARAYACAĞIM'
Aslında söylemek istediği: “Seni arayabilirim” Erkeklerin en sık başvurdukları yalanlardan biridir. Eğer sizi aramayacaksa bunu açıkça söyleyerek sizi kırmak istemediğindendir aslında bu cümleyi sarf etmesinin nedeni.

Hanımlar, öyleyse telefon başında daha fazla nöbet tutmayı bırakın ve hayatınızı yaşayın! “Arayacağım” dedikten sonraki birkaç gün içinde telefonunuz çalmadıysa, beklediğiniz arama hiçbir zaman gerçekleşmeyecek demektir.

'ŞURADA BİRAZ UZANALIM İSTİYORUM'
Aslında söylemek istediği: “Seninle sevişmek istemesem zaten burada olmazdım. Niyetim, birlikte uzanarak seksi başlatmak için bir şans yaratmak.”

Birlikte aynı yatağa uzandığı kadınla seks yapmak hangi erkeğin aklından geçmez ki! Çok isteksiz göründüğünüz zamanlarda sizi sekse zorlamak yerine, daha istekli olmanız için işi kolaylaştıracak bir yöntemdir çoğu erkek için.

SANAL FLÖRTÜN EN BÜYÜK 3 YALANI

EN ÇOK SÖYLENEN TÜRK YALANLARI

Bir erkek size böyle söylüyorsa, izleyin ve görün: Kırmızı ışıklarınız yeşile döndüğünde fırsatı kaçırmayacak ve ‘maç’ı derhal başlatacaktır.

'ŞİMDİYE KADAR YAPTIĞIN EN İYİ SEKS'
Aslında söylemek istediği: “İyi bir sevişmeydi” Bu ilk sevişmesi değilse ya da olağandışı bir hafıza gücü yoksa, bir erkek hiçbir zaman şimdiye kadar yaşadığı sevişmelerin detaylarını hatırlayamaz.

Ama bu yalanı bir kompliman olarak algılayabilirsiniz. Bir sonraki sevişmeye sizi teşvik etmek için seçilmiş yoldur çoğu zaman.

'SENİ SEVİYORUM'
Aslında söylemek istediği: “Senden hoşlanıyorum” Her erkek aşkını ilan eden kadına karşı otomatik olarak “seni seviyorum” karşılığını verir. Ama her zaman gerçekten aşık olduğundan değildir bunu söylemesi.

Evet, seks anlamında ya da duygusal olarak aranızda gittikçe güçlenen bir bağ oluşuyor olabilir, ama aslında sarf ettiği söz, sizi kaybetmek istememesinden dolayı verilmiş hızlı bir tepkidir. Eğer siz söylemeden önce söylüyorsa, gerçeklik payı olabilir.

'EVLİ DEĞİLİM'
Aslında söylemek istediği: “Evliyim ama kendimi karıma adamış durumda değilim” Pek çok erkek kağıt üzerinde evliyken bekarmış gibi davranmaktan ve bekar hayatı yaşamaktan zevk alır.

Evet bazen gerçekten de evliliği sevgi dolu değildir, belki de bitme noktasındadır. Ama evde onu bekleyen ve ona bağlı olan karısı olan erkekler de ne yazık ki maceraya atılmaktan çekinmeyebiliyorlar.

Bu durumda inanmanız gereken, içgüdüleriniz. Eğer içgüdüleriniz size onun evli olabileceğini söylüyorsa, onları takip edin.

'SORUN SEN DEĞİLSİN, BENİM'
Aslında söylemek istediği: “Sorun tamamen sensin ama bunu söyleyemiyorum” Bir erkeğin en büyük kabusu bir kadından ayrılmak ve kadını bundan dolayı (belki ayrılık mesajı sonrası) ağlarken görmektir.

Bu yüzden erkekler kadınları gözyaşı sağanağı altında bırakacak sözleri söylemekten çekinirler. Bu sözün başka bir versiyonu, “Benim için çok fazla iyisin” ya da “Ben sana layık değilim”dir.

'BUNU DAHA ÖNCE KİMSEYE ANLATMADIM'
Aslında söylemek istediği: “Bunu sana daha önce hiç anlatmadım” Bir erkek için itirafta bulunmak çok olağan bir şey değildir. Bu, herkesçe bilinen bir gerçek olduğuna göre bir kadına, yalnızca ‘ona’ açıklıyormuş izlenimi vermek, kadının kalbini kazanmanın en hızlı yoludur.

Bu açıklama kadına “seçilmiş” tek kişi, en “özel” kadın olduğu hissini verir. Hanımlar, buna dikkat! Bu yalana kanmanız halinde bir erkeğin avucunun içine düşmeniz işten bile değil.

'O KADINLA İLİŞKİM OLMADI'
Aslında söylemek istediği: “Evet, onunla ilişki kurdum ama bunu sana söylersem çılgına dönersin” Erkeklerin önceki ilişkileriyle ilgili bilgi vermek istemediklerinde sıkça başvurdukları bir yalandır bu.

Çünkü arkasından gelecek kaçınılmaz sorularla yüzleşmekten korkarlar. Nelerdir o sorular derseniz, örnek verelim: Yatakta benden daha mı iyiydi? Benden daha mı güzeldi?

Zaman zaman onu aklına getiriyor musun? Ona karşı hala bir şeyler hissediyor musun? Ayrıldıktan sonra hiç görüştünüz mü? Ayrılmayı sen mi istedin, o mu? Neden ayrıldınız?...

pudra

4

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;