Eşi bu sahnelere çok kızdı!

Demi Moore'un genç eşi, kızların sevgilisi Ashton Kutcher'in 31 Aralık'ta vizyona girecek olan son filmi Çapkın'da birden fazla kadınla yatağa girerek ateşli sevişme sahnelerinin eşini çok kızdırdığı konuşuluyor

Çarşamba, 29 Aralık 2010 - 10:30

Eşi bu sahnelere çok kızdı!

Vizyona girmeye hazırlanan Çapkın filminde Kutcher rol arkadaşı güzel oyuncu Anne Heche ile çok kez ateşli şekilde sevişiyor. Filmde yer alan ateşli sahnelerin, Moore'u küplere bindirdiği konuşuluyor.

Filmde, Ashton Kutcher (Nikki) muhteşem yakışıklı, hayatının devamını kadınların istediklerini vererek sağlayan ama jigolo olmayan seksi bir dolandırıcıdır. Nikki'nin son zaferi, daha önce hiç sahip olmadığı kadar çok şey vadeden orta yaşlı avukat Samantha'dır. Ancak daha sonra Nikki, kendisiyle aynı yaşta olan güzel garson Heather ile tanışır.

Samantha'nın yurt dışında olduğu bir zamanda Heather, Nikki'yi Samantha'nın evinde ziyarete gelir. Nikki'nin bilmediği şey ise Heather'ın da kendisi gibi oyun oynadığıdır. Samantha eve döndüğünde Nikki'nin kendisini aldattığını görür ve her şey bundan sonra başlar.

Hollywood’un yakışıklı aktörü Ashton Kutcher daha önce çektiği Grey's Anatomy’de güzel yıldız Katherine Heigl ile yatağa girerek eşi Demi Mooreu’yu kızdırmıştı.