Eşi tutuklanınca bileklerini kesti

Eşinin cezaevine konulması üzerine bunalıma giren genç kadın koltukları ateşe verip bileklerini keserek ölmek istedi

02 Kasım 2012, Cuma 19:47
A A

Muğla'nın Marmaris İlçesi’nde, eşinin cezaevine konulması üzerine bunalıma giren 21 yaşındaki Gamze T., evinin terasındaki koltukları ateşe verip, bileklerini keserek intihar girişiminde bulundu. Hastaneye kaldırılan Gamze T., tedaviye alındı.

Yeni Datça Yolu, 110 Sokak’taki, iki katlı bir evin terasından alevler çıktığını gören çevredekiler durumu polise ve itfaiye bildirdi. Olay yerine gelen polis ve itfaiye ekipleri çatıda, bir kadının bileklerini kesip, "Lanet olsun" diye bağırdığını fark etti. Polis, sakinleştirmeye çalışıp, dışarı çıkması istediği genç kadın, uzun süre polise direndi. Ağlayarak, yanına kimseyi yaklaştırmayan Gamze T., bir süre sonra kan kaybından baygın düşytü. Bunun üzerine eve giren polis ekipleri, olay yerine çağrılan 1123 Aciml Servis ektiplerdiyle birlikte amsbulansa taşıdıkları genç kadını Marmaris Devlet Hastanesi’ne kaldırdı. Tedaviye alınan Gamze T.’nin bir borcunu ödemediği için hakkında yakalama kararı bulunan eşinin Aydın’da polis tarafından yakalanıp, tutuklandığı için bunalıma girip, bileklerini kestiği, evini ateşe verdiği öğrenildi.

Gamze T.’nin ateşe verdiği terastaki koltuk takımı itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü. Polis, olayla ilgili soruşturmanın sürdüğünü bildirdi.

DHA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;