Eşiyle bastı, oğullarıyla döverek öldürdü

Konya'nın Çumra İlçesi'nde 56 yaşındaki M.Ö., 41 yaşındaki eşi A.Ö. ile birlikte yakaladığı komşusu 41 yaşındaki Hanefi Vurguner'i, iki oğluyla birlikte sopayla dövdü

22 Mart 2011, Salı 14:14
A A

Olay, saat 01.00 sıralarında Çumra İlçesi’ne bağlı Dedemoğlu Köyü’nde meydana geldi. 7 çocuk babası çiftçi M.Ö., oğulları 25 yaşındaki A.Ö. ve 30 yaşındaki Y.Ö. ile birlikte eve geldiğinde, iddiaya göre, 15 yıldır evli olduğu ikinci eşi, 3 çocuk annesi A.Ö.’nün yanında besicilik yapan Hanefi Vurguner’i gördü.

Bunun üzerine baba ve iki oğlu, Hanefi Vurguner’i sopayla dövmeye başladı. Kaçmaya çalışan Vurguner’i yakalayan baba ve iki oğlu, evin bahçesinde de feci şekilde dövdü.

Vurguner, çevredekiler tarafından çağrılan ambulansla Çumra Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Ayak, kol ve dişlerinde kırıklar oluşan ve vücudunun çeşitli yerlerinde derin kesikler bulunan Vurguner, yapılan ilk müdahalesinin ardından Konya Numune Hastanesi’ne sevk edildi.

Yoğun bakım ünitesinde tedavi gören Vurguner, yapılan tüm müdahaleye rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Baba ve iki oğlu da jandarma tarafından gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

İhsan YALÇIN-Özgür SARI/DHA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;