Eski eşten şok iddia!

Nur Aysan'dan geçtiğimiz günlerde boşanan Murat Aysan'ın eski eşi Belda Tolgay, çift hakkında çarpıcı bir iddia ortaya attı

10 Nisan 2011, Pazar 11:39
A A

“Muhteşem Yüzyıl”ın Mahidevran’ı Nur Aysan, 2008 yılında evlendiği borsacı Murat Aysan’dan geçtiğimiz günlerde boşandı. Murat Aysan’ın eski eşi ve çocuğunun annesi Belda Tolgay, çift hakkında çarpıcı iddialar ortaya attı.

Hürriyet'in haberine göre Tolgay, eski eşinin kendisine ve çocuğuna nafaka ödememek için Nur Aysan’dan boşandığını öne sürdü:

“2006 yılında, eşimin Nur ile ilişki yaşadığını öğrendim. Eşim bunu hep inkar etti ama ben ihaneti belgelerle kanıtladım. Ayrılmaya karar verdik ve 2008’in mayıs ayında boşandık. Bana yoksulluk nafakası, oğlum Doruk’a da iştirak nafakası bağlanmasına karar verildi.

Bana ve oğluma 4 bin 200 TL nafaka bağlandı. Murat, Nur’la evlendikten iki yıl sonra yoksulluk ve iştirak nafakasının kaldırılması için dava açtı. Sebebi, ekonomik gücünün olmamasıymış. Para kazanamıyormuş!

Nur da mahkemeye şahitlik yapmaya geldi. ‘Aşk-ı Memnu’ dizisinden çok az para kazandığını, bu yüzden çocuk yapamadıklarını ve bize ödenen nafakanın kaldırılmasını istediğini söyledi.” '

AYNI EVDE YAŞIYORLAR'

“Boşandılar ama ben onların aralarında problem olduğuna inanmıyorum. Sadece bana nafaka vermemek için boşandılar. Nur, eşimin soyadını kullanmaya devam etmek istediğini söylemiş. Madem ayrılıyorsun, neden soyadının kalmasını istiyorsun? Burada şaibeli bir durum var. Zaten hâlâ birlikte yaşıyorlar. Hatta geçen gün yeni evleri için alışveriş yapmışlar. Ama evlerinin yerini bizden saklıyorlar. Murat, oğlumu hafta sonları alıyor, oğlum da ‘Babamla Nur Abla’nın arası çok iyi, hiç kavga etmiyorlar’ diyor. Geçen Sevgililer Günü’nde Murat, Nur’a araba hediye etmiş. Nasıl oluyor da bir anda boşanabiliyorlar?”

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;