Önceki Fotolar

Eski kıyafetlerinizi tek bir yöntemle eski haline döndürün

Yeni aldığınız kıyafetlerin kısa sürede zarar görmesi, sararması ya da sökülmesi canınızı sıkıyorsa bu haber sizin için! Şimdi öğreneceğiniz çok basit bir yöntemle eskiyen ya da hasar gören kıyafetlerinizi ilk haline döndürebilirsiniz.  

01 Aralık 2017, Cuma 10:18
A A

Marketlerde kıyafetin rengini soldurmayacak ürünler var. Bunu hepimiz biliyoruz. Bilmediğimiz bir şey varsa o da şimdi öğreneceğiniz yöntem sayesinde evde kolaylıkla eski kıyafetlerinizi yepyeni yapabilirsiniz.  

Çoğu ev kadının bildiği fakat çoğumuzun da henüz farkında olmadığı bu yöntem için tek ihtiyacınız olan şey karabiber.  

Yapmanız gereken şey ise, bir çay kaşığı karabiberi renkli kıyafetlerinizi yıkarken çamaşır makinesine atın. Çamaşır makinenizi en düşük derecede çalıştırın. Hepsi bu kadar!  

Çamaşır yıkarken, makineye karabiber atmanın faydası ne diye soracak olursanız, bu yöntemi uygulayanlara göre aşındırıcı görevi gören karabiber giyeceklerinizin rengini korumasına yardım ediyor. Böylece kıyafetler kısa sürede rengini kaybetmiyor ya da sararmıyor.  

DAHA DA BEYAZ KIYAFETLER İÇİN…

DAHA DA BEYAZ KIYAFETLER İÇİN…

Daha beyaz kıyafetler mi istiyorsunuz? Bir çay bardağı beyaz sirkeyi çamaşır makinenizin yumuşatıcı kısmına dökün. Ne işe yaradığını öğrenmek istiyorsanız tıklayın!  

RENKLİ KIYAFETLERİNİZİ RENGİNİ KORUMAK İÇİN…

RENKLİ KIYAFETLERİNİZİ RENGİNİ KORUMAK İÇİN…

Daha keskin renklerde kıyafetler mi istiyorsunuz? Makineniz durulama evresindeyken bir çay bardağı tuz atın.