Eski mankene hırsız şoku

Muğla'nın Bodrum ilçesinde yaşayan eski mankenlerden Türkiye güzeli Yıldız Arhan Mavitan'ın villasından elektronik ve ziynet eşyaları ile otomobili çalındı. Mavitan'ın çalınan otomobili Milas İlçesi'ne bağlı Dibekdere Köyü'nde, hasarlı olarak terkedilmiş bulunurken, polis hırsızların yakalanması için çalışma başlattı

02 Kasım 2012, Cuma 18:03
A A

1973 yılında Türkiye güzeli seçilen eski manken Yıldız Arhan Mavitan, tatil için gittiği yurtdışından önceki gün (Çarşamba) döndüğünde Torba Mahallesi’ndeki bir sitede bulunan villasının tel örgülerinin kesik olduğunu ve bahçe kapısının demir parmaklıklarının kesilmiş olduğunu farketti.

Villasına girdiğinde ise heryerin karıştırılmış olduğunu farkeden evli, 2 çocuk annesi Mavitan durumu polise bildirdi. Polis ekipleriyle birlikte villada yapılan incelemede, Mavitan’ın ziynet eşyaları, 2 plazma TV’si ve bahçedeki otomobilinin çalındığı belirlendi.

Mavitan’ın çalınan otomobili bir gün sonra Milas’a bağlı Dibekdere Köyü’nde, jandarma tarafından hasarlı olarak terkedilmiş, bulundu.

Villada parmak izi incelemesi yapan polis, hırsızların yakalanması için çalışma başlattı. Şoke olan Mavitan, "Bir gün, ’Bizim villalara da hırsız girebilir’ diyerek, her tarafa kamera taktırıp, demir parmaklıklarla çevirdik. Ancak, yine de başarılı olamadığımız görüldü. Artık, sabrımız kalmadı. Buna birilerinin ’dur’ demesi gerekmiyor mu? Mal güvenliğimizin yanında can güvenliğimizde kalmadı" diyerek, tepkisini dile getirdi.

DHA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;