'Eski Zerrin öldü'

1.5 yılda 30 kilo veren Zerrin Özer “Eski kıyafetlerimi attım. Aynanın önüne geçtiğimde kendimle gurur duyuyorum. Yılbaşında mayolu sahneye çıkacağım, yazın bikini giyeceğim” dedi

23 Ekim 2009, Cuma 05:00
A A

ESTETİK AMELİYAT OLACAK

Zerrin Özer önceki gece katıldığı ‘Kanal-i-zasyon’ adlı filmin galasında görenleri hayrete düşürdü. 1.5 yılda 109 kilodan 79’a inen Zerrin Özer “Tam 30 kilo verdim. Hedefim 1 ayda 74’e inmek. 40 beden olduğum gün ‘bu iş tamam’ diyeceğim. Sonra sarkan bölgelere estetik müdahale yapılacak. Karnımı ve göğüslerimi toplatacağım. Ardından spor yapmaya başlayacağım. Hedefim; yılbaşı gecesi Ajda Pekkan gibi mayoyla sahneye çıkmak” dedi.

‘AŞK YAŞAMAK İSTİYORUM’

Zerrin Özer sözlerine şöyle devam etti: Karnımı gerdirdikten sonra göbeğimi açık bırakan kıyafetler giyeceğim. Göbek deliğime de piercing takacağım. Hayatıma deli ve seksi bir kadın olarak devam etmek istiyorum. Eskiden aynaya bakmaktan, denize girmekten, ışıkta soyunmaktan nefret ederdim. Şimdi kendime güvenim sonsuz. Eski Zerrin öldü. Bu arada yeni bir aşk da istiyorum. Sevgilim 90 yaşındaki ihtiyar bir delikanlı da olabilir.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;